Dom » Wnętrza

W hotelu i nie tylko..

W hotelu i nie tylko..
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy kto korzystał z hotelowej dostawki wie, że zazwyczaj jest ona dużo mniej wygodna niż standardowe łóżko

Wpływa to negatywnie na komfort snu, a co się z tym wiąże, także na nasze samopoczucie. Łóżko Olaf z bogatej oferty Fabryki Materacy Janpol rozwiązuje ten problem.

Wyposażone zostało w dostawkę, która tworzy razem z górnym łóżkiem jedno duże łoże o tym samym, wysokim standardzie. Jego dodatkową zaletą jest możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni pod łóżkiem górnym oraz wyposażenie w metalowe stelaże z ergonomicznymi listwami sprężynującymi z elastycznej sklejki. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykłą wygodę i głęboki, smaczny sen. Znakomicie sprawdzi się nie tylko w hotelu, ale także w zaciszu domowej sypialni.

Olaf

Producent: Janpol

Cena: 902 zł netto

Więcej informacji: www.janpol.pl   

Z przyjemnością informujemy, że od 30.04. do 31.07.2010 potrwa wiosenna promocja naszych produktów. Oferujemy 10% rabatu przy zakupie materacy Wenus, Erebu, Afrodyta, Andromeda, Dafne. Decydując się na wybór Vita, Forte, Piano, Nuta z luksusowej linii Perfetto oprócz upustu otrzymają Państwo komfortową poduszkę z pianki termoelastycznej za symboliczny 1 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »