Moda » Biżuteria

W.KRUK z okazji Dnia Mamy

W.KRUK z okazji Dnia Mamy
Zobacz więcej zdjęć »
Podaruj swojej Mamie wyjątkowy prezent oraz podziękuj za jej troskę, poświęcenie i miłość. Skorzystaj z propozycji biżuterii od W.KRUK i spraw radość najbliższej osobie.

Specjalnie na Dzień Mamy W.KRUK proponuje złote wisiorki w kształcie serca w wyjątkowej cenie 299 zł. Doskonałym prezentem są również złote pierścionki ozdobione perłami lub blue topazem oraz kolorowe wisiorki z kolekcji DOLCE.  

 

Liczne propozycje prezentów dla Mamy dostępne są w każdym salonie W.KRUK na terenie kraju oraz w sklepie internetowym na wkruk.pl.

 

W.KRUK zaprasza również do udziału w Programie W.KRUK Klub dla Przyjaciół. Dla swoich stałych Klientów przygotował wyjątkowe rabaty.

 

***

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl

 Tel. 603 120 492

 wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »