Kultura, sztuka » Muzyka

W odpowiedzi na hejt napiszę Wam piosenkę

W odpowiedzi na hejt napiszę Wam piosenkę
Zobacz więcej zdjęć »
Okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji, odważna, buntownicza, nie boi się przesuwać granic i eksperymentować – Karin Ann powraca z nowym, bezkompromisowym singlem „looking at ****”.

Dorastała w konserwatywnym kraju. Jej piosenki, to przede wszystkim mocne, głębokie teksty, będące odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość. Zdrowie psychiczne, seksizm, rasizm, nienawiść, poglądy, religia – to tematy, z którymi mierzymy się na co dzień. W najnowszym utworze postanowiła rozprawić się z hejtem. Piosenka „looking at ****” jest, jak mówi sama wokalistka  – „rodzajem zabawnej, sarkastycznej wiadomości napisanej do ludzi, którzy okazywali jej nienawiść”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Najnowszy singiel, który właśnie ma swoją światową premierę, powstał z niezwykle cenionym w branży muzycznej producentem Mattem Schwartzem. Teledysk wyreżyserował Simone Peluso znany ze współpracy z Måneskin i Fedezem (mężem Chiary Ferragni).  Od dziś „looking at ****” posłuchać będzie można na Spotify i Tidal, kanałach społecznościowych Karin Ann oraz w rozgłośniach radiowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »