Gospodarka » Żywność

Wakacje w formie

Wakacje w formie
Zobacz więcej zdjęć »
Wbrew wielu potocznym opiniom utrzymanie prawidłowej wagi nie wymaga aż tak wielu wyrzeczeń. Często skuteczne są najprostsze sposoby. Chcąc rozpocząć lato w doskonałej formie, warto chociażby wprowadzić do codziennej diety produkty, które doskonale zastąpią tuczące przekąski.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem" podpowiada co powinno się znaleźć w letnim menu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Codzienna aktywność fizyczna, ale także racjonalna i zbilansowana dieta, to klucz do zachowania smukłej sylwetki i doskonałego zdrowia. Latem, gdy w ogrodzie znaleźć możemy szereg smacznych i bogatych w składniki odżywcze warzyw, warto wykorzystać je w codziennym menu. Świeże, gotowane na parze, w formie zup czy sałatek, dostarczą organizmowi najważniejszych witamin. O ile posiłki przygotowane na bazie warzyw to krok w stronę utrzymania szczupłej sylwetki, o tyle sałatki z dodatkiem majonezu często są skreślane z listy przygotowywanych potraw. Zupełnie błędne myślenie. Nie musimy rezygnować z ulubionych przekąsek - wystarczy, że zachowamy umiar i właściwe proporcje.


Majonez Kielecki Omega-3 to produkt stworzony z myślą o osobach zdających sobie sprawę z tego, jak ważne jest stosowanie racjonalnej diety, nie rezygnując przy tym ze smacznej polskiej kuchni. Jak sama nazwa wskazuje cechuje się on wysoką zawartością tłuszczowych Omega-3. Dzięki swojej kremowej konsystencji doskonale sprawdzi się jako dodatek do rozmaitych przekąsek, takich jak sałatki, kanapki czy jajka.


Dbając o zdrowie i smukłą sylwetkę codziennie dostarczasz organizmowi pełnowartościowe produkty, będące podstawą racjonalnej i zbilansowanej diety. Stosując się do tej zasady możesz cieszyć się upragnioną wagą, nie rezygnując z ulubionych potraw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »