Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wakacje z Żabką

Wakacje z Żabką
Zobacz więcej zdjęć »
Od początku lutego w ponad 2150 sklepach sieci Żabka będzie można kupić eVoucher, umożliwiający rezerwację i zakup wyjazdu na Kretę czy Majorkę. Organizatorem wycieczek są Ecco Holiday i Ecco Travel.

Wakacje z Żabką  to oferta skierowana do naszych klientów, którzy poszukują atrakcyjnej cenowo oferty wycieczek turystycznych. Projekt jest obecnie w fazie testowej i obejmuje cztery propozycje przygotowane przez Ecco Holiday i Ecco Travel.

Kupując w sklepie Żabka eVoucher za 1 zł można zarezerwować i kupić tygodniowy wyjazd na Kretę, Majorkę lub do Tunezji. Osoby zainteresowane krótszym wyjazdem weekendowym mogą skorzystać również z oferty „city break” do Pragi – mówi Artur Szymoniak Dyrektor ds. Rozwoju Usług w Żabka Polska S.A.  

Sprzedaż biletów lotniczych czy kompletnych wyjazdów turystycznych w sieciach sklepów detalicznych doskonale sprawdza się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii. Przez dwa miesiące przeanalizujemy czy podobnie funkcjonujący system będzie miał szansę rozwoju także w Polsce – dodaje Dyrektor Artur Szymoniak Klient Żabki wraz z paragonem fiskalnym otrzymuje eVoucher i ulotkę przedstawiającą wszystkie dostępne oferty. Każdy eVoucher ma unikatowy numer seryjny i wskazaną datę ważności (jeden eVoucher umożliwia rezerwację i zakup jednej wycieczki dla jednej osoby w określonej cenie). Po skontaktowaniu się z biurem Ecco Holiday i podaniu odpowiedniego kodu klient może skorzystać z obowiązującej oferty. Koszt Vouchera to 1 zł.  

Więcej informacji o firmie Żabka: www.zabkapolska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kprzewezikowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »