Dom » Wnętrza

Wakacje za pasem. Czas podróży, wypoczynku i remontów.

Wakacje za pasem. Czas podróży, wypoczynku i remontów.
Zobacz więcej zdjęć »
Dziś rozpoczyna się wyczekiwany od miesięcy czas letnich wakacji. Na szczęście za oknem słońce a temperatura rośnie więc w głowach wielu z nas pojawia się pewnie tysiąc pomysłów jak tu spędzić najbliższe 2 miesiące.

W zależności od codziennego trybu życia jedni z nas wybiorą aktywny wypoczynek i ekstremalne wyprawy, inni zaś spokojny relaks na łonie natury a jeszcze inni wykorzystają ten czas na odświeżenie swoich czterech kątów. I właśnie dla tych „ostatnich”, których celem będzie aranżacja lub remont kuchni, polska firma Anfra przygotowała bardzo fajną propozycję zlewozmywaków kwarcowych. To zlewy, które mają niemalże identyczne parametry jak bardzo popularne obecnie zlewozmywaki granitowe, lecz (poza podstawowym budulcem) różni je sposób wykończenia powierzchni. To zlewy kuchenne, których powierzchnia jest idealnie gładka, przez co stają się bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Dodatkowym walorem ich jest to, iż dostępne są w zdecydowanie szerszej palecie barw. W podstawowej ofercie znajduje się prawie 20 różnych odcieni a dodatkowo zlewozmywaki kwarcowe mogą zostać wykonane według indywidualnej próbki kolorystycznej Klienta. To świetna sprawa, gdyż w ten sposób możemy osiągnąć harmonijne połączenie zlewu z blatem lub szafkami kuchennymi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zlewozmywaki kwarcowe są wytrzymałe, eleganckie i uniwersalne – świetnie pasują do każdego stylu kuchni. Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym: www.zlewozmywak.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promar24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »