Dom » Wnętrza

Wakacje za remont z OBI i Stone Master

Wakacje za remont z OBI i Stone Master
Zobacz więcej zdjęć »
Lato się skończyło, ale nadal możesz wyjechać w wymarzoną podróż, biorąc udział w konkursie „Wakacje za remont”. Akcja ruszyła 11 października br. na terenie wszystkich marketów budowlanych OBI i potrwa do 20 grudnia 2018 r. Konkurs wspierany jest przez firmę Stone Master – wiodącego producenta ka

„Wakacje za remont” to ogólnopolski konkurs skierowany do klientów OBI. Każdy, kto wejdzie na stronę www.wakacjezaremont.pl i w 60 sekund wykona najbardziej kreatywną, wirtualną przemianę wnętrza, będzie mógł wygrać wydany przez biuro podróży voucher o wartości 5 000 zł.

- Od 20 lat na polskim rynku oferujemy naszym klientom bardzo szeroką gamę artykułów remontowych, wyposażeniowych i dekoracyjnych. Od znanych na rynku polskim formatów handlowych odróżnia nas to, że w naszej ofercie bardzo dobra jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Jesteśmy przekonani, że produkty i usługi w naszych sklepach są doskonałym przykładem najlepszych i trwałych rozwiązań remontowych i wnętrzarskich. Ten rok jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ obchodzimy jubileusz 20-lecia istnienia firmy w Polsce. W zakresie kamienia dekoracyjnego współpracujemy z czołowymi polskimi dostawcami. W tym roku jako pierwsi DIY oferujemy naszym klientom produkty z innowacyjnym nadrukiem cyfrowym, wprowadzonym przez firmę Stone Master, z którą łączy nas ponad 15-letnia historia współpracy. W naszej ofercie klienci znajdą zarówno wzory klasyczne, jak i te nowoczesne  dla bardziej odważnych i wymagających – mówi Lucyna Kiewicz, menadżer kategorii w OBI Polska.

Markety OBI w całej Polsce posiadają szeroką ofertę renomowanej firmy Stone Master, czołowego producenta kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego w Polsce, istniejącego na rynku już blisko 30 lat. Klienci mogą tam znaleźć kamień dekoracyjny gipsowy oraz betonowy w stylu loftowym - Loft Brick (Sahara, Amber, Biały), skalistym (Madagaskar, Santana czy ponadczasowa Roma) i geometrycznym (Vini, Graz White, Lava) oraz wysokiej jakości chemię budowlaną. Dodatkowo w październiku br. w marketach zadebiutowały produkty z nowej kolekcji.

- Sieć marketów  z materiałami  budowlanymi  OBI jest strategicznym dystrybutorem naszej najnowszej kolekcji kamienia dekoracyjnego SUPREME LINE, produkowanego z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii druku cyfrowego. Produkty powstały z obserwacji trendów i otaczającego nas świata, otwierając zupełnie nowe możliwości aranżacyjne, dopasowane do upodobań, stylu i charakteru użytkownika. Już teraz w marketach OBI można wybierać z aż pięciu propozycji, dostępnych wyłącznie w tej sieci – CALAMA, ROCKY, TOSCANIA, LAGOS i BARI. Klient OBI jest również naszym klientem, dlatego z przyjemnością podjęliśmy współpracę z siecią handlową w zakresie budowania zaangażowania nabywców w ramach konkursu „Wakacje za remont”  mówi Paweł Wichur, dyrektor handlowy w Stone Master S.A.

Aby wziąć udział w konkursie należy pokolorować zamieszczony na stronie obrazek przy pomocy dostępnych kolorów. Można dobrać odpowiedni design kolorystyczny dla ścian, mebli i dodatków. Na wszystko jest tylko 1 minuta! Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwa trzyosobowe jury, które
w ramach konkursu wybierze aż 10 zwycięzców, oceniając ich kreatywność, nowatorskość i własny, oryginalny styl. Uczestnicy muszą mieć skończone 18 lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Węsierska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »