Dom » Architektura

Wanny Loft Line marki SANPLAST finalistą konkursu Dobry Wzór 2020

Wanny Loft Line marki SANPLAST finalistą konkursu Dobry Wzór 2020
Zobacz więcej zdjęć »
Wanny Loft Line marki SANPLAST finalistą konkursu Dobry Wzór 2020

Szukasz niebanalnych produktów do łazienki? Wanny linii Loft Line to oryginalna stylistyka, minimalistyczna i gustowna forma. Dodatkowo ta nowa linia produktów SANPLAST SA została doceniona przez profesjonalne jury i zakwalifikowała się do finału konkursu Dobry Wzór 2020. Laureatów tego zmagania poznamy jesienią.

 

Poznaj lepiej wanny Loft Line

Seria Loft Line to wanny o różnych kształtach, wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który odporny jest na odkształcenia, odbarwienia czy też na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W linii produktów znajdziemy zarówno klasyczny model wanny o prostokątnej formie, ale również kompletne rozwiązania asymetryczne, owalne czy przyścienne. Produkty te są rozwiązaniami kąpielowymi zaprojektowanymi tak, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i wygodę kąpieli. Dodatkowo dzięki gładkiej powierzchni, utrzymanie wanny w czystości jest bardzo łatwe i pozwala na zachowanie wysokiego standardu higieny. W standardzie produkty tej linii wyposażone zostały w centralny odpływ, a te w wersji kompletnej w gustowny przelew szczelinowy, który może również opcjonalnie być zastąpiony przelewem z funkcją napełniania wanny. Seria Loft Line to nie tylko minimalizm połączony z subtelnym pięknem, ale także pełna funkcjonalność, maksymalna praktyczność i niebywały komfort kąpieli zagwarantowany przede wszystkim specjalnie wyprofilowanymi oparciami.

 

Dobry Wzór 2020

Eksperci konkursu Dobry Wzór 2020 dokonali oceny 179 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Brali pod uwagę cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.

Kolejny etap weryfikacji za nami. Cieszy nas, że linia produktów Loft Line została zauważona i doceniona przez ekspertów konkursu Dobry Wzór 2020. Oczywiście zgodnie z maksymą „apetyt rośnie w miarę jedzenia” wierzymy, że uda się nam uzyskać najwyższe laury. O tym jednak przekonamy się pod koniec października b.r. mówi Marcin Wargoś Product Manager SANPLAST SA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »