Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!

Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Targówek rozbudzi wyobraźnię wyjątkowym wydarzeniem, a wszystko za sprawą uwielbianych klocków LEGO® Minecraft®!

Na dobry początek wakacji, w piątek i sobotę, 21 i 22 czerwca, centrum handlowe Targówek zaprasza najmłodszych na kreatywny weekend! To prawdziwa gratka dla pasjonatów LEGO® Minecraft®! Uczestników czekają prawdziwe wyzwania, podczas których odkryją swoje manualne umiejętności i zanurzą się w niesamowitym świecie klocków i pikseli.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na gości czekać będą wyjątkowe atrakcje! W strefie KUŹNIA fani będą mogli zbudować własne narzędzia, które pomogą im przetrwać w świecie gry. Za wykonane zadanie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek! W WARSZTACIE zostanie zaprezentowana ekspozycja najbardziej okazałych oficjalnych zestawów oraz będzie możliwość skonstruowania wybranego kompletu. W strefie PRACOWNIA gracze będą mogli zbudować przy użyciu klocków LEGO® własne projekty ze świata LEGO® Minecraft®. Natomiast w JASKINI uczestnicy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia w wyjątkowej pikselowej scenerii. Nie zabraknie też atrakcji dla najmniejszych fanów klocków. Dla najmłodszych powstanie strefa LEGO® DUPLO®, w której będą mogli budować i pozować do zdjęć na wykonanym z klocków motorku DUPLO. To również dobre miejsce na chwilę odpoczynku dla opiekunów.

Do udziału w kreatywnej zabawie centrum handlowe Targówek zaprasza w dniach 21 i 22 czerwca w godzinach - w piątek od 14:00-19:00, a w sobotę 12.00-19.00.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/aktualnosci/.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »