Kultura, sztuka » Muzyka

Wejdź na Facebook’a Pepsi i zgarnij wejściówki na koncert Korn!

Wejdź na Facebook’a Pepsi i zgarnij wejściówki na koncert Korn!
Zobacz więcej zdjęć »
Pokaż jak rockowo spędzasz wakacje i wygraj podwójne zaproszenie na Rock in Summer 2012!

Pokaż jak rockowo spędzasz wakacje i wygraj podwójne zaproszenie na Rock in Summer 2012! Podczas koncertu w warszawskim Parku Sowińskiego zespół Korn zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty - „The Path of Totality". Bilety na imprezę Rock in Summer 2012 można wygrać korzystając z aplikacji Biletomat Pepsi dostępnej dla wszystkich fanów Pepsi na Facebook'u!

15 sierpnia br. odbędzie się druga część cyklu Rock in Summer 2012. Gwiazdą wieczoru będzie nu metalowy zespół Korn, którego debiut na zawsze zmienił oblicze rocka. Już teraz Pepsi daje niepowtarzalną okazję wygrania wejściówek na koncert grupy. Wystarczy wejść na profil Pepsi.pl na Facebooku'u, polubić aplikację Biletomat Pepsi i wykonać proste zadanie konkursowe - przesłać zdjęcie, na którym widać szaleństwo podczas rockowej imprezy. 

Do wygrania jest aż 5 podwójnych wejściówek na warszawski koncert grupy Korn.

Występ zespołu Korn w Warszawie związany jest z promocją ich dziesiątego krążka - „The Path of Totality". Rewolucyjny album łączący hard rock z odrobiną dubstepu wywołał ogromny entuzjazm wśród fanów zespołu i stał się unikatowym projektem w dyskografii grupy.
Do koncertu zostało tylko kilkanaście dni, dlatego nie zwlekaj i szukaj aplikacji Biletomat Pepsi na Facebook'u! Może to Ty zgarniesz wejściówki na Rock in Summer 2012!

Druga odsłona Rock in Summer 2012, która zakończy się występem zespołu Korn, jest kolejnym wydarzeniem orzeźwianym przez Pepsi w ramach projektu „Pepsi Orzeźwia Muzykę".
Od początku roku Pepsi rozkręciła już takie imprezy jak: Planeta Born To Party, Summer Festival, Pozytywne Wibracje czy Seven Festival w Węgorzewie. Uzupełnieniem projektu jest cykl koncertów Pepsi Rocks, podczas których wystąpiły już takie gwiazdy jak: Maria Peszek, czy zespół Afromental. Aby zobaczyć materiały i relacje z dotychczasowych imprez wystarczy wejść na stronę http://www.pepsi.pl/muzyka/.

„Pepsi Orzeźwia Muzykę" to połączenie wielu gatunków muzycznych - od różnych odmian house i elektro przez klasyczny pop, po ostre rockowe brzmienia. Każdej imprezie towarzyszy szalona zabawa i wielkie emocje. Fanów różnych gatunków muzycznych łączy jednak zamiłowanie do wyjątkowego napoju - podczas imprez orzeźwiają się łykiem zimnej Pepsi.

Wszystkim fanom muzyki, Pepsi daje niepowtarzalną szansę wygrania wejściówek na wszystkie imprezy z cyklu „Pepsi Orzeźwia Muzykę"! Aby wygrywać bilety wystarczy regularnie odwiedzać profil Pepsi na Facebooku i brać udział w konkursie Biletomat Pepsi: https://www.facebook.com/PEPSIpl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »