Technologie » Internet

Wersja beta Panda Managed Office Protection

Wersja beta Panda Managed Office Protection
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security udostępniła wersję beta usługi bezpieczeństwa Panda Managed Office Protection.

Opcje wyboru domyślnego języka zabezpieczenia klienta, możliwość włączenia lub wyłączenia zdalnej ochrony oraz wyższa elastyczność automatycznego przesyłania raportów to tylko niektóre spośród wprowadzonych udoskonaleń.

Producent oprogramowania zaprasza do testów wersji beta. Użytkownicy, którzy zgłoszą błędy w działaniu Panda Managed Office Protection uhonorowani zostaną cennymi nagrodami. Nawet sam udział w testach pozwoli firmom uzyskać rabat do 80% przy zakupie pełnej wersji Panda Managed Office Protection.

Firma Panda Security, producent zabezpieczeń IT, udostępniła wersję beta unowocześnionej usługi bezpieczeństwa Panda Managed Office Protection. Program zawiera szereg nowych funkcji przeznaczonych dla firm-klientów, a także dla partnerów i dystrybutorów, którzy mogą zaoferować swoim klientom ochronę w postaci usług jako wartość dodaną.

Maksymalna ochrona - minimalne wymagania

Panda Managed Office Protection to internetowa abonamentowa usługa zabezpieczająca. Uwalnia ona małe i średnie firmy od konieczności zakupu i administracji dodatkowym sprzętem, zatrudnienia personelu odpowiadającego za jego konserwację, a także pozyskania innych zasobów przeznaczonych dla potrzeb ochrony antywirusowej. Rozwiązanie gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo wszystkich komputerów, laptopów i serwerów znajdujących się w organizacji. Oparta na interfejsie www, prosta i łatwa w obsłudze konsola administracyjna rozwiązania pozwala firmom na zdalne zarządzanie ochroną IT w dowolnej chwili, z dowolnego komputera z dostępem do internetu. To idealne rozwiązanie  do scentralizowanego zarządzania jednostkami rozproszonymi, szczególnie w przypadku dużych organizacji, ponieważ nie wymaga inwestowania w dodatkową infrastrukturę.

Produkt oferuje także rozwiązanie typu SaaS (Security as a Service) dostępne przez stronę internetową, w postaci portalu administracyjnego, który umożliwia małym i średnim firmom przekazanie zarządzania bezpieczeństwem dostawcy usługi.

Nowe funkcje

Udoskonalenia, z jakich mogą skorzystać klienci w nowej wersji programu, to m.in. możliwość przesyłania ostrzeżeń na temat pojawienia się nowego zagrożenia za pośrednictwem protokołu SMTP z uwierzytelnieniem, zarządzanie licencjami dla różnych modułów ochrony oraz ulepszone narzędzia do monitorowania i sporządzania raportów. Wersja beta oprogramowania zawiera także wiele nowych narzędzi przeznaczonych dla partnerów, np. opcja włączania lub wyłączania zdalnych aktualizacji, wybieranie domyślnego języka ochrony klienta oraz scentralizowany podgląd z poziomu konsoli dostawcy usługi.

Cenne nagrody w konkursie dla betatesterów

Panda Security ogłosiła konkurs towarzyszący wprowadzeniu nowej wersji beta. Zasady udziału są proste. Wystarczy przetestować Panda Managed Office Protection Beta w wersji 5.03 i zgłosić wszelkie napotkane błędy. W ramach konkursu ustanowiono trzy kategorie i w każdej z nich przyznane zostaną pierwsze, drugie i trzecie miejsca:

  • Największy błąd związany z kompatybilnością
  • Największy błąd związany z funkcjonalnością produktu
  • Największy błąd językowy.

Zwycięzcy otrzymają vouchery turystyczne z możliwością wymiany na wycieczki i pobyty w SPA.

Firmy i partnerzy, za sam udział w programie testowania Panda Managed Office Protection, mogą uzyskać prawo nawet do 80% rabatu przy zakupie produktu. Wysokość rabatu jest uzależniona od okresu w jakim oprogramowanie będzie zainstalowane i testowane - od 15% za korzystanie z produktu przez okres od 6 do 10 dni do 80% za okres od 31 do 40 dni.

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 19 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po siedmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl           

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »