Technologie » Internet

Więcej niż strona internetowa

Więcej niż strona internetowa
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa platforma internetowa Interprint jest już dostępna online. Strona www.interprint.com to: większe możliwości w zakresie usług, dialogu i produktów. To też zupełnie nowy etap w komunikacji firmy z partnerami i klientami.

Międzynarodowa drukarnia dekorów zafundowała swojej stronie internetowej o wiele więcej niż zwykły „lifting”. Istniejąca dotychczas, klasyczna strona została przekształcona w interaktywną platformę usługowo-komunikacyjną. Teraz klienci mogą uzyskać wybrane informacje za pośrednictwem centralnego interfejsu. Zwięzła audiowizualna prezentacja pozwala im również emocjonalnie doświadczyć świata produktów Interprint.
- Informacja i inspiracja, dialog i usługa - te cztery kluczowe czynniki były podstawą opracowania nowej platformy - wyjaśnia Salvatore Figliuzzi, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Dekorów. Komunikacja jednokierunkowa to już przeszłość. Dlatego nowa platforma Interprint chce zachęcić odwiedzających do dialogu, zadawania pytań, dodawania polubień i udostępniania. 
Projekt i oprogramowanie platformy powstały pod hasłem „przede wszystkim mobilnie”, ponieważ coraz większa liczba użytkowników korzysta z dostępu do sieci nie przez stacjonarne komputery, ale przez tablet lub smartfon. Wniosek: dzięki interaktywnej, responsywnej platformie Grupa Interprint jest doskonale przygotowana na cyfrową przyszłość. 

Zapraszamy do oglądania, poznawania i współtworzenia. 

Więcej informacji na stronie www.interprint.com


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


krajobraz na zamówienie
bulwar przy sekwanie edouard cortes na zamówienie zł chatka

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »