Technologie » Telekomunikacja

Więcej niż zestaw głośnomówiący – nowe rozwiązanie marki BELKIN

Więcej niż zestaw głośnomówiący – nowe rozwiązanie marki BELKIN
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli dużo podróżujesz samochodem, często rozmawiasz przez telefon i cenisz sobie wygodę – to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki urządzeniu CarAudio Connect AUX with Bluetooth marki BELKIN możesz swobodnie rozmawiać przez telefon i cieszyć się ulubioną muzyką z telefonu w trakcie podróży samochodem.

Urządzenie CarAudio Connect AUX with Bluetooth to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla kierowców. Pełni rolę zestawu głośnomówiącego, który dodatkowo umożliwia słuchanie muzyki z telefonu. Nowatorstwo rozwiązania polega na tym, że urządzenie wykorzystuje samochodowy zestaw stereo i nie wymaga dodatkowych głośników.

Jak to działa? Instalacja urządzenia jest bardzo prosta i każdy może przeprowadzić ją samodzielnie. Niewielkich rozmiarów urządzenie, dzięki wbudowanemu magnesowi, można przymocować w dogodnym miejscu na desce rozdzielczej samochodu. Składa się ono z okrągłego przycisku, który przełącza urządzenie z trybu rozmowy na tryb odtwarzania muzyki.

Urządzenie należy podłączyć do audioodtwarzacza w samochodzie za pomocą standardowej wtyczki AUX 3,5 mm i podłączyć do ładowania do zapalniczki samochodowej - urządzenie ma przystosowaną do tego specjalną końcówkę. Nie trzeba się więc obawiać, że rozładuje się w takcie długiej podróży. By móc skorzystać z urządzenia, należy włączyć funkcję Bluetooth® w telefonie i uruchomić odtwarzacz muzyki w samochodzie.

Urządzenie CarAudio Connect AUX with Bluetooth® będzie automatycznie odtwarzało muzykę z telefonu na głośnikach w samochodzie, a także przyjmowało nadchodzące rozmowy telefoniczne. Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon umożliwia swobodną rozmowę bez zakłóceń.  Wystarczy nacisnąć jeden guzik, by rozpocząć i zakończyć rozmowę. Gdy ktoś do nas dzwoni, muzyka automatycznie się wycisza, po zakończeniu rozmowy ponownie się włącza, dokładnie w tym samym momencie, w którym została zatrzymana.

Wykorzystanie bezprzewodowej sieci Bluetooth® zapewnia świetną jakość dźwięku podczas słuchania muzyki. Dodatkowo technologia niwelująca efekt echa zapewni najwyższy komfort rozmowy. Proste i bardzo wygodne rozwiązanie dla fanów kierownicy.

http://www.youtube.com/watch?v=ulaqZinAz9g
Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad  1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.
Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UKRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »