Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Więcej wakacyjnych kierunków z liniami Emirates

Coraz więcej krajów przyjmuje w pełni zaszczepionych gości z zagranicy, dlatego też Polacy planujący wakacyjne wyjazdy mogą teraz wybrać swój wymarzony kierunek w siatce linii Emirates.

Coraz więcej krajów przyjmuje w pełni zaszczepionych gości z zagranicy, dlatego też Polacy planujący wakacyjne wyjazdy mogą teraz wybrać swój wymarzony kierunek w siatce linii Emirates. Od lipca przewoźnik będzie obsługiwać ponad 280 lotów tygodniowo z Dubaju do miast w Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz na popularne wyspy jak Phuket, Seszele czy Malediwy. Podróżni z Polski będą mogli rozpocząć swoje długo wyczekiwane wakacje bez obaw, kosztów i stresu związanych z kwarantanną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wakacje na wyspie Phuket

Wakacje na rajskiej wyspie? Brzmi świetnie! Phuket to pierwsza tajska wyspa, która od 2 lipca ponownie przywita turystów. Czekają na nich wspaniałe plaże, zielone wzgórza i kokosowe palmy, a także malownicze wioski i tętniące życiem miasta. Zaszczepieni pasażerowie muszą otrzymać szczepionki co najmniej 14 dni przed podróżą do Tajlandii, aby uniknąć kwarantanny. Wszyscy podróżni, niezależnie od statusu szczepień, muszą wykonać test PCR na COVID19 na 72 godziny przed odlotem do Phuket. Więcej informacji znajduje się na stronie emirates.com.

Od 2 lipca linie Emirates oferują 4 loty tygodniowo do Phuket z wygodną przesiadką w Dubaju. Połączenia będą realizowane od czwartku do niedzieli, a ceny w klasie ekonomicznej zaczynają się od 2845 zł.

Wakacje w Dubaju

Odkąd Dubaj otworzył się na turystykę w lipcu, miasto pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje i międzylądowanie. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Pasażerowie z Polski mogą cieszyć się jeszcze większą elastycznością i wygodą podróżowania do Dubaju, ponieważ linie Emirates zwiększają tego lata częstotliwość lotów do Warszawy oferując 6 tygodniowych połączeń od 3 lipca (w każdą sobotę) oraz siódmy rejs w tygodniu od 2 sierpnia (w każdy poniedziałek). Dodatkowe loty zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zapewnią klientom lepszą łączność z / do Warszawy przez Dubaj. Loty Emirates do Polski będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

 

Miejsca docelowe bez obowiązku odbywania kwarantanny

 

W miarę postępu programów szczepień i wdrażania protokołów bezpiecznego przemieszczania się coraz więcej krajów podejmuje kroki w kierunku otwarcia swoich granic na podróże i turystykę. Linie Emirates będą nadal rozwijać siatkę połączeń w związku ze wzrostem popytu na podróże, wspierając tym samym rozwój turystyki. Kolejne państwa otwierają się na podróżujących, co daje to też turystom możliwość odbycia całej podróży bez kwarantanny.

 

• Dla tych, którzy pragną wypocząć na plaży, linie Emirates oferują dogodne rozkłady lotów na Malediwy i Seszele.

• W Afryce podróżni mają wiele do odkrycia – czekają na nich spektakularne miasta i kurorty w Kenii czy Tanzanii.

 

Linie Emirates w dalszym ciągu zacieśniają współpracę z flydubai – linie rozszerzają wspólną siatkę połączeń z 48 miastami w 33 krajach z wjazdem bez kwarantanny, zapewniając więcej opcji niż jakakolwiek inna linia lotnicza w regionie.

 

Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży. Klienci mogą korzystać z ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, a także spróbować wielodaniowych posiłków inspirowanych różnymi kuchniami świata oraz bezpłatnych napojów w każdej klasie.

 

Podczas podróży klienci Emirates mogą być spokojni, że ich zdrowie i bezpieczeństwo nadal mają najwyższy priorytet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Ortiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »