Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wieczór na ringu ESPN Classic

Wieczór na ringu ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatniej dekadzie zainteresowanie sportami walki nieco spadło. Mimo tego program ESPN ‘Friday Night Fights’ wciąż cieszy się dużą popularnością. To właśnie on wypromował wielu światowej sławy bokserów.

Wrześniowe wieczory na ESPN Classic upłyną pod hasłem najpiękniejszych walk bokserskich minionych lat. Bez echa z pewnością nie powinien pozostać pojedynek dwóch tytanów wagi superśredniej – Curtis’a Stevens’a z Jesse’m Brinkley’em. Było to bez wątpienia jedno z najlepszych starć 2010 roku.
Na szczególną uwagę zasługuje również walka, podczas której Manuel Quezada skrzyżował rękawice z Cris’em Aurreol’ą, który udowodnił, że pseudonim „Koszmar” pasuje mu idealnie. Na ringu był bardzo twardym przeciwnikiem.

Mianem kultowego okrzyknięto pojedynek John’a Molin’a z Hank’iem Lundy’m, podczas którego pięściarze wagi lekkiej walczyli o Mistrzostwo WBO oraz starcie zdeterminowanych i spragnionych sukcesów Daniel’a Eduardo z Peter’em Manfredo.

To tylko przedsmak tego co będzie się działo na antenie ESPN Classic już we wrześniu.
Nie możecie tego przegapić!

 

Zapraszamy do oglądania serii  
„Wieczór na ringu”
od 3 do 30 września o godzinie 18:00 na antenie ESPN Classic

  Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »