Dom » Wnętrza

Wieczór z nauką i zabawą w Salonie marki Klose w Poznaniu

Wieczór z nauką i zabawą w Salonie marki Klose w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
24 września Salon Wystawienniczy Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu otworzył swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych odkrywaniem tajemnic projektowania mebli. Poznańska Noc Naukowców 2010 już za nami.

Poznański Salon Wystawienniczy Kolekcji Mebli Klose już po raz kolejny włączył się w międzynarodowy projekt Noc Naukowców. Adresowane do najmłodszych wielbicieli nauki warsztaty przyciągnęły w tym roku licznych uczestników.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzieci, pod okiem ekspertów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i fachowców z firmy Klose, mogły wcielić się w rolę projektantów tworząc własne meble. Brak ograniczeń co do techniki realizacji projektów i bogata wyobraźnia dziecięca zaowocowały pracami interesującymi i niekonwencjonalnymi. Na małych twórców czekały nagrody i oficjalne dyplomy podpisane przez Prezesa Kolekcji Mebli Klose - Wojciecha Gieburowskiego oraz Prof. dr hab. inż. Jerzego Smardzewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Dla najmłodszych uczestników piątkowe warsztaty były również okazją do sprawdzenia na żywo co oznacza solidny i bezpieczny mebel.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »