Rozrywka i wypoczynek » Święta

Wielka urodzinowa feta Parku Handlowego Auchan Bielany

Wielka urodzinowa feta Parku Handlowego Auchan Bielany
Zobacz więcej zdjęć »
Przez cały listopad Park Handlowy Auchan Bielany obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji prezentem dla wszystkich Klientów jest konkurs, który zostanie rozstrzygnięty już 30 listopada podczas imprezy finałowej.

Wtedy też odbędzie się wręczenie ponad 200 cennych nagród oraz inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Przez cały listopad Park Handlowy Auchan Bielany świętuje jubileusz 5-lecia. Już 3 listopada rozpoczął się specjalny konkurs urodzinowy, do udziału w którym mogli przystąpić wszyscy, którzy dokonali zakupów za minimum 50 zł w przynajmniej pięciu sklepach Parku Handlowego Auchan Bielany. Nagrodą główną w konkursie jest dwuosobowa wycieczka do egzotycznego kraju - Egiptu, Tunezji lub Turcji. Zwycięzcę urodzinowej zabawy poznamy 30 listopada podczas wieńczącej obchody 5. jubileuszu wielkiej fety. Z okazji eventu przygotowano szereg atrakcji w postaci quizów, konkursów dla dzieci, pokazu baniek mydlanych, wielkiego tortu oraz ponad 200 cennych nagród, które wręczy zwycięzcom znana z programu telewizyjnego „Europa da się lubić” Elizabeth Duda.

"Przez 5 lat istnienia Parku Handlowego Auchan Bielany staraliśmy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wrocławia i okolic. Pragnę zatem podziękować wszystkim naszym Klientom za dotychczasowe zaufanie i sympatię, jakimi nas obdarzyli.” – mówi Anna Dolna, Manager Parku Handlowego Auchan Bielany. „Zapraszam serdecznie wszystkich, dorosłych i dzieci na nasze przyjęcie urodzinowe, które zorganizowaliśmy z myślą o Państwu” – dodaje p. Anna Dolna. 

Impreza urodzinowa Parku Handlowego Auchan Bielany rozpocznie się już o godzinie 11.00. Po przywitaniu zgromadzonych gości, przypomnieniu zasad konkursu urodzinowego i zaprezentowaniu nagród odbędzie się blok konkursowy dla najmłodszych. Atrakcje i zabawy dla dzieci będą trwały przez cały dzień. Dla najmłodszych przygotowano konkurs na najładniejszą kartkę urodzinową. Starsze dzieci zapraszamy do udziału w zawodach na najlepszego gracza konsoli gier wideo z bezprzewodowym kontrolerem „Nintendo Wii.” Ponadto organizatorzy zaplanowali pokaz wielkich baniek mydlanych, dzięki którym z łatwością przeniesiemy się w świat fantazji. Całe rodziny będą mogły natomiast wykazać się wiedzą na temat Parku Handlowego Auchan Bielany podczas urodzinowego quizu. Najlepsi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Niedzielne świętowanie zakończy wielki tort urodzinowy. 

Przez cały dzień niedzielnej imprezy będą odbywać się losowania poszczególnych nagród konkursowych, wśród których znajdzie się m.in.: sprzęt AGD, TV, bony pieniężne o wartości 50 zł do zrealizowania w hipermarkecie Auchan, bony 100 zł. do zrealizowania w sklepie Media Markt mieszczącego się na terenie Galerii, a także bony 100 i 500 zł do sklepów Galerii Parku Handlowego Auchan Bielany. Około godziny 18.15 zostanie wręczona nagroda główna – voucher na dwuosobową wycieczkę. Nagrodę otrzyma ten, kto w dniach od 3 do 21 listopada dokonał zakupów za najwyższą kwotę w największej liczbie sklepów Parku Handlowego Auchan Bielany. 

O Klientów, którzy odwiedzą Park Handlowy Auchan Bielany w najbliższą niedzielę zadbał także sklep Reserved. Przez całą niedzielę 30 listopada butik oferuje 25% rabatu na wszystkie swetry. W sklepie „Czas na herbatę” będzie można spróbować pysznych herbat ze świątecznej linii. Herbaciana degustacja potrwa w tym dniu od g. 12.00 do 20.00. Wszystkie rodzaje gorącego napoju zaprezentowane podczas degustacji będą sprzedawane po obniżonych o 20% cenach. Zmotoryzowani natomiast będą mogli skorzystać z usług automyjni Imo, która oferuje wybrane usługi z 50% rabatem cenowym. 

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich - centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »