Rozrywka i wypoczynek » Święta

Wielkanocna uczta w CH EUROPA II

Wielkanocna uczta w CH EUROPA II
Zobacz więcej zdjęć »
Mnóstwo wielkanocnych zajączków, kolorowych pisanek i buzi dzieci pomalowanych w świąteczne wzory, a także ogromny kurczak rozdający dzieciom słodycze. To atrakcje, które specjalnie dla swoich klientów przygotowało na Niedzielę Palmową Centrum Handlowe EUROPA II w Nowym Sączu.

Nadchodzące święta Wielkiej Nocy, a wraz z nimi gorączka przygotowań, nie jednemu spędza sen z powiek. Mając na uwadze radość najbliższych i spędzenie Świąt w miłej, rodzinnej atmosferze warto zastanowić się już teraz nad wielkanocnymi ozdobami, które można wykonać w domowym zaciszu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Odwiedzenie CH EUROPA II w najbliższą niedzielę, w dniu 28 marca, to gwarancja niezliczonych pomysłów na wielkanocne dekoracje i niepowtarzalna szansa podejrzenia pracy przedstawicieli ginących już zawodów. Od godz. 12.00 do 20.00 odwiedzający Centrum będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć w jaki sposób powstają wielkanocne stroiki, zajączki z siana, ręcznie malowane i wyplatane pisanki oraz dowiedzieć się co to jest kraszanka. Zaś wszyscy zainteresowani, którzy zdecydują się własnoręcznie pod okiem specjalistów, wykonać swoją ozdobę, będą mogli ją zabrać do domu.

W Niedzielę Palmową nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W samo południe najmłodszych przywita ogromny wielkanocny kurczak, który do późnych godzin wieczornych będzie obdarowywał czekoladowymi jajkami wszystkie maluchy. O uśmiech na twarzach naszych pociech zadbają także dziecięce wizażystki. Doświadczone w bajkowych makijażach panie będą malować buzie dziewczynek i chłopców w wielkanocne wzorki, kurczaki i zajączki.

Gdy dzieci będą zajęte pomaganiem w tworzeniu wielkanocnych dekoracji i innymi atrakcjami, rodzice mogą skorzystać z ostatnich dni wyprzedaży w butikach Centrum.
W poszukiwaniu wielkanocnych prezentów warto odwiedzić „Szop 2" i „Reporter" gdzie wyprzedaż sięga 70%, zaś w sklepie „Małolat" ubranka i produkty dla dzieci można nabyć nawet za 40% pierwotnej ceny.

Informacje o CH EUROPA II PLAZA:
Centrum Handlowe EUROPA II PLAZA w Nowym Sączu zostało otwarte w kwietniu 2001 roku. Klienci w samym centrum miasta mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu od godz. 10.00 do 20.00 - blisko 130 sklepów i punktów usługowych. W kompleksie przy ul. Nawojowskiej znajduje się także hipermarket Intermarche, market budowlano - dekoracyjny Bricomarche oraz market z wyposażeniem wnętrz Jysk, a przed obiektem na zmotoryzowanych klientów czeka 300 miejsc parkingowych. Na terenie centrum handlowego mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europa II Plaza
http://www.europans.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »