Dom » Wnętrza

Wielki kiermasz mebli w atrakcyjnych cenach

Wielki kiermasz mebli w atrakcyjnych cenach
Zobacz więcej zdjęć »
Salon Meblowy VOX w Galerii Arkada Galerii Wyposażenia Wnętrz w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na szczególny kiermasz, na którym będzie można kupić oferowane produkty w cenach z rabatem nawet do 70 procent.

Salon Mebli VOX podczas kiermaszu poleca artykuły dekoracyjne oraz meble. Będzie można kupić naczynia dekoracyjne, ramki, lustra, obrazy, lampy, tekstylia, organizery, artykuły na biurko, zegary w bardzo atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70%. Kiermasz potrwa do 7 lipca, ale prawdopodobnie zostanie przedłużony o kilka dni.
Meble VOX to uznana marka w środowisku branżowym, nagradzana na krajowych oraz międzynarodowych targach i konkursach. Jako jedyna firma z Polski otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Design Management Europe Award, za skuteczne zarządzanie designem w przedsiębiorstwie. Pozostałe nagrody to m.in.: Top Design Award, Dobry Wzór, Must Have!, Produkt Roku, Złote Orły.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

exPress Dziennikarska Agencja Usługowa
http://www.express-poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »