Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo już wkrótce w Gdyni!

Wielkie otwarcie sklepu Maxi Zoo już wkrótce w Gdyni!
Zobacz więcej zdjęć »
Już 25 października otwiera się wyjątkowe miejsce dla wszystkich właścicieli zwierząt.

 W Gdyni w pasażu Gdynia Altus powstanie 15. w Polsce sklep sieci Maxi Zoo, do którego na zakupy będzie można przyjść zawsze wraz z pupilem. W pierwszych dniach otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji i rabat -20% na cały asortyment – aż 6 000 produktów w atrakcyjnych cenach.

Oficjalne otwarcie sklepu w Gdyni przy ul. Legionów 112 w pasażu Gdynia Altus  odbędzie się od 25 października, ale huczna inauguracja zaplanowana jest na sobotę 28 października. Start o godz. 9.00.

 

Na ten dzień Maxi Zoo przygotowało liczne atrakcje z myślą o właścicielach zwierząt i ich pupilach. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych oraz z konsultacji
z behawiorystą, który doradzi jak pracować ze zwierzętami i rozwiązywać problemy wychowawcze. Bary dla psów z przekąskami i słodka niespodzianka dla pierwszych klientów oraz wiele innych atrakcji znaleźć można w szczegółowym planie wydarzenia na stronie sklepu www.maxizoo.pl.

„Maxi Zoo jest nie tylko siecią specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, ale również rodzajem łącznika między ludźmi i zwierzętami. Robimy wszystko, by każdy z naszych sklepów był dla właścicieli zwierząt miejscem, w którym zawsze uzyskają specjalistyczną poradę na tematy dotyczące doboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji pupila bez względu na jego gatunek” – Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Maxi Zoo Polska.

Od samego początku działalności polskie sklepy Maxi Zoo starają się również nawiązywać współpracę z lokalnymi schroniskami i fundacjami. W sobotę 28 października, w dniu otwarcia sklepu Maxi Zoo, będzie można wesprzeć Fundację Fioletowy Pies oraz dowiedzieć się od jej pracowników wszystkiego o odpowiedzialnej adopcji zwierząt.

„Otwarcie nowego sklepu Maxi Zoo jest dla nas ważnym wydarzeniem. W każdym mieście staramy
 się tworzyć społeczności miłośników zwierząt, dzięki którym już od dwóch lat z powodzeniem realizujemy akcję charytatywną Podaj Łapę i wiele innych lokalnych przedsięwzięć.
Jesteśmy z klientami w stałym kontakcie poprzez newsletter, naszą stronę www i kanały na social mediach. Co miesiąc publikujemy tam ciekawe artykuły dotyczące zwierząt, wiele porad i informacje
o bieżących promocjach” –
dodaje Bartłomiej Łętocha.

Obecnie na terenie Polski działa 14 sklepów Maxi Zoo - sześć w Warszawie (Białołęka, Bemowo, Mokotów, Sadyba, Targówek, Włochy), dwa w Poznaniu (Franowo i Winogrady), po jednym
w Milanówku, Piasecznie, Sosnowcu, Łodzi, Opolu i we Wrocławiu. Na ten rok, oprócz Gdyni, zaplanowane są jeszcze otwarcia pięciu nowych lokalizacji. W każdym ze sklepów Maxi Zoo można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych i cenionych firm oraz dostępne tylko w sklepach Maxi Zoo produkty marek własnych (karmy i akcesoria).

Co ważne, Maxi Zoo w swoich sklepach nie sprzedaje zwierząt. Jedną z głównych wartości sieci jest ochrona i troska o wszystkie zwierzęta. Maxi Zoo wychodzi z założenia, że w zgodzie z tym powinny one mieć zapewnioną odpowiednią ilość przestrzeni, dostosowaną do wymagań gatunkowych. Mimo, że powierzchnia sklepów to około 450-500m2 (więcej niż liczą inne sieci sklepów zoologicznych), to i tak niewystarczająco, by zapewnić zwierzętom komfortowe warunki przebywania.

Więcej informacji o sieci sklepów Maxi Zoo i jego ofercie znajduje się na stronie www.maxizoo.pl.

Harmonogram otwarcia sklepu Maxi Zoo – atrakcje dla gości w dniu 28 października 2017r.

09:00

- uroczyste przecięcie wstęgi przed wejściem do sklepu MZ i słodka niespodzianka dla pierwszych klientów

 

09:00-17:00

- bezpłatne konsultacje behawiorysty
- bezpłatne konsultacje weterynarza

- kącik dla dzieci, kolorowanki z animatorką

 AKTYWNOŚCI:

11:30, 13:00, 14:00, 15:30 – konkursy dla dzieci realizowane przez prowadzącego

Więcej informacji:

Adrianna Sobczak

PR Assistant 4Frame

e-mail: adrianna.sobczak@4frame.pl

mobile: +48 668 686 875Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adrianna.sobczak@4frame.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »