Moda » Odzież

Wielkie re-otwarcie Sinsay w Nowym Rynku już w sobotę

Wielkie re-otwarcie Sinsay w Nowym Rynku już w sobotę
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 7 października w galerii Nowy Rynek odbędzie się huczne re-otwarcie nowego sklepu popularnej marki Sinsay, który został powiększony i wzbogacony aż o trzy działy – męski, dziecięcy oraz home. Z okazji wydarzenia salon odwiedzą modowe influencerki.

Sinsay jest obecnie jednym z najpopularniejszych modowych sklepów odzieżowych. Klienci cenią go przede wszystkim za kolekcje projektowane zgodnie z trendami oraz atrakcyjne ceny. W najbliższą sobotę, 7 października Nowy Rynek organizuje wielkie otwarcie, odnowionego oraz powiększonego salonu tej marki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Od godziny 10.00, w galerii odbędzie się event, którego wyjątkową atrakcją będzie obecność influencerek modowych. Kreujące trendy instagramerki zaproszą obecnych w sklepie klientów do rozmowy czy wspólnego zdjęcia.  Wyjątkowej atmosfery tego dnia doda muzyka grana przez DJ-a.

Bardzo cieszymy się, że możemy teraz zaprosić naszych klientów do skorzystania z jeszcze szerszej oferty tej lubianej polskiej sieci. Nowy sklep wzbogaciliśmy aż w trzy nowe działy – męski, dziecięcy oraz z artykułami dekoracji wnętrz. Jesteśmy przekonani, że zmiany zostaną przyjęte z entuzjazmem. Zapraszamy do nowego sklepu już teraz jak i na sam event otwarcia, który będzie okazją do spędzenia popołudnia w niecodziennym towarzystwie osób znanych z social mediów mówi Ewa Hiller, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

Salon marki Sinsay znajduje się teraz pomiędzy lokalem Bershka, a Martes Sport. Po zmianach Sinsay w Nowym Rynku stał się największym sklepem tej sieci w Jeleniej Górze, jak również jedynym oferującym wszystkie kategorie produktów oferowanych przez markę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »