Firma » Biznes

Wielkopolska Nagroda Jakości 2010

Wielkopolska Nagroda Jakości 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejna edycja Konkursu o Wielkopolska Nagrodę Jakości ruszyła w listopadzie. W seminariach szkoleniowych, przygotowaniach do wizyt audytorów bierze udział kilkadziesiąt firm i organizacji.

Do przedsięwzięcia zapraszane  są te organizacje z terenu Wielkopolski, które wyróżniają sie pod względem organizacji pracy i zarządzania na tle pozostałych podmiotów naszego regionu, a w szczególności te, które wyróżnione są certyfikatem i znakiem "Wielkopolskiej Jakości". W przeszłości to przedsięwzięcie było przełomowym momentem w rozwoju szeregu firm i instytucji naszego regionu. Znalazły sie wśród nich firmy z sektora MSP, duże organizacje oraz instytucje publiczne i naukowe, które w znakomitej większości stanowią dziś wizytówkę Wielkopolski.  Laureaci WNJ to kompletny przekrój firm i organizacji działających w Wielkopolsce i na jej obrzeżach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celami Konkursu są nie tylko laury i prestiż dla najlepszych firm i instytucji, ale również wsparcie w określeniu możliwości sprzyjających dalszemu rozwojowi aplikujących organizacji. Sprawujący pieczę nad konkursem Wielkopolski Instytut Jakości to jednostka badawczo-rozwojowa afiliowana przy Unii Wielkopolan, jednej z najstarszych organizacji promujących regionalizm w Polsce. Instytut to jednostka non-profit świadcząca usługi doradcze. Placówka już od kilkunastu lat wspiera wielkopolską przedsiębiorczość. Wiele z usług Instytutu może być świadczonych nieodpłatnie.
Obok Programów Wielkopolskiej Jakości Instytut jest znanym i cenionym doradcą gospodarczym. Pomaga pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej. Działa także w Krajowej Sieci Innowacji KSU. Dzięki temu świadczy usługi proinnowacyjne. Wspiera transfer technologii (wiedza,. Rozwiązania organizacyjne, informatyczne itp.). Wykonuje audyty technologiczne. Te usługi mogą być świadczone bezpłatnie ( w ramach programu PARP Innowacyjna Gospodarka) lub komercyjnie.
Instytut jest jedną z zaledwie kilku wielkopolskich instytucji badawczych mogących świadczyć usługi w jej ramach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielkopolski Instytut Jakości
http://wnj.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »