Technologie » AGD - RTV

Wielofunkcyjne urządzenie WIWA HD LCD

We wrześniu spółka ACTION rozszerzyła swoją ofertę o wielofunkcyjne urządzenie WIWA z wysokiej klasy wyświetlaczem LCD. Jest ono sterowane pilotem. Obsługę urządzenia ułatwia dodatkowo przejrzyste i czytelne wyświetlanie funkcji na ekranie (OSD) w języku polskim.

Długo nie było na rynku tak ciekawego urządzenia. Posiada wiele użytecznych funkcji. Może być przydatne zarówno w salonie, jak i sypialni czy kuchni. Można z niego korzystać zarówno w domu, jak i w samochodzie. Warto podkreślić, że koszt WIWA HD LCD jest nieduży, szczególnie biorąc pod uwagę liczbę funkcji tego produktu. Gdybyśmy chcieli kupić każde z tych urządzeń oddzielnie, wydalibyśmy znacznie więcej pieniędzy - komentuje Marcin Lopko, Kierownik Działu VPM w ACTION S.A.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

WIWA HD LCD może pełnić aż 7 różnych ról:

Telewizora LCD naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/MPEG-4

Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej klasy matrycę LCD oraz tuner naziemnej telewizji DVB-T pracujący w standardzie MPEG-4 (H.264), co pozwala na odbiór programów TV w cyfrowej jakości.

Tunera telewizji cyfrowej HD DVB-T/MPEG-4

Dzięki cyfrowemu wyjściu audio/wideo HDMI oraz możliwości odbioru i przekazywania sygnału FULL HD, po podłączeniu do sprzętu wideo staje się wysokiej klasy tunerem do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.

Odtwarzacza multimedialnego Full HD

Dzięki wyjściu audio/wideo HDMI oraz możliwości odtwarzania plików wideo Full HD - H.264, MKV, XVID itp., dekodowaniu do 1920 x 1080P, WIWA HD LCD jest doskonałym, przenośnym odtwarzaczem Full HD. Po wyłączeniu panelu LCD staje się w pełni użytkowym urządzeniem stacjonarnym. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, ASS, SSA, SAM). Odtwarzacz odczytuje pliki audio, wideo oraz formaty używane do obrazów.

Nagrywarki sygnału telewizji cyfrowej HD

Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendriva, WIWA HD LCD staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR).

Samochodowego odtwarzacza multimedialnego LCD HD

Dzięki uniwersalnemu mocowaniu samochodowemu, (które w łatwy i stabilny sposób przymocuje urządzenie na tylnym zagłówku w samochodzie) zasilaniu dostosowanemu do gniazda zapalniczki samochodowej oraz własnemu wyświetlaczowi LCD urządzenie staje się świetnym odtwarzaczem multimedialnym HD. Jest to szczególnie przydatne podczas długiej i nużącej podróży - zwłaszcza, jeśli pasażerami są dzieci.

Odtwarzacza plików muzycznych

Dzięki możliwości odtwarzania plików muzycznych oraz wyjściu słuchawkowemu WIWA HD LCD może stać się odtwarzaczem muzycznym.

Ramki fotografii cyfrowej

Doskonały wyświetlacz oraz wbudowany dekoder JPEG tworzą z tego urządzenia idealną ramkę cyfrową. Posiada funkcje wyświetlania plików foto z kart pamięci i dysku USB.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 500 PLN za model: HD - 108 z wyświetlaczem 8", 650 PLN za model: HD - 110 z wyświetlaczem 10,1"

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »