Gospodarka » Narzędzia

Wielofunkcyjny młot o wysokiej mocy od Black & Decker

Wielofunkcyjny młot o wysokiej mocy od Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy młot KD1250K nadaje się do wielorakiego zastosowania w domowych warunkach – wiercenia, kucia i dłutowania. Posiada mocny silnik 1250 W, wysokiej jakości mocowanie typu SDS-Plus oraz jedyny w swoim rodzaju wskaźnik zużycia szczotek węglowych.
Gdy potrzeba zdecydowanego działania dobrze jest mieć pod ręką właściwe urządzenie. Taki jest wielofunkcyjny młot KD1250K Black & Decker, który potrafi nie tylko wiercić, lecz także kuć i dłutować. Co więcej, obecnie jest to jedyny na rynku młot dla majsterkowiczów pokazujący zużycie szczotek węglowych. Funkcja ta przyczynia się do wydłużenia żywotności urządzenia tak samo jak ochrona przeciążeniowa sprzęgła skutecznie zapobiegająca przed przegrzaniem.

Mocny i wytrzymały
Nowy wielofunkcyjny młot KD1250K Black & Decker napędzany jest wysokiej mocy 1250-watowym silnikiem, który zamontowano w trwałej i wytrzymałej oraz zabezpieczonej przed kurzem obudowie. Udar wytwarza energię pojedynczego uderzenia o wartości 3,5 J przy liczbie udarów do 4100 u/min. To gwarancja szybkiego wiercenia nawet w najtwardszym betonie (do 32 mm) i naturalnym kamieniu. W przypadku wyłączenia funkcji udaru młot KD1250K jest idealny do wiercenia w drewnie (do 40 mm) i stali (do 13 mm), a dzięki funkcji wyłączenia obrotów nadaje się także do ciężkich prac związanych z podkuwaniem w murze, kamieniu i betonie. W każdym zastosowaniu prędkość obrotową można płynnie ustawiać za pomocą radełkowanego pokrętła. Wiertło i dłuto są mocno i bezpiecznie osadzone w wysokiej jakości uchwycie SDS-Plus i można wymieniać je bez użycia kluczy. Duże gumowane powierzchnie uchwytów i dodatkowy uchwyt z ogranicznikiem głębokości wiercenia są gwarancją, że wielofunkcyjny młot, ergonomicznie wyważony, będzie zawsze dobrze leżał w dłoni.

Nowy młot KD1250K Black & Decker przeznaczony jest do wiercenia, kucia i dłutowania. Dostępny w praktycznej walizce transportowej w sugerowanej cenie detalicznej 609 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »