Gospodarka » Opakowania

Wielofunkcyjny pojemnik PLAST TEAM

Wielofunkcyjny pojemnik PLAST TEAM
Zobacz więcej zdjęć »
Unikalny, zaprojektowany przez PLAST TEAM specjalnie z myślą o przechowywaniu proszku do prania (i nie tylko…). Doskonały na karmę dla zwierząt lub koci żwirek.

Duże torby z proszkiem do prania dają dużo korzyści ekonomicznych i praktycznych. Są tańsze i nie musimy ciągle pamiętać o uzupełnianiu zapasu proszku do prania. Niestety, przechowywanie ich po otwarciu w łazience bywa koszmarem. Proszek w otwartej torbie natychmiast wilgotnieje i zbija się w twarde grudki, które nie chcą się rozpuszczać podczas prania i niszczą pralkę. Jeżeli dla uniknięcia wilgoci zrobimy mniejszy otwór w torbie, mamy problem z dozowaniem proszku do pralki. Miarka nie mieści się w otworze torby, a proszek sypany bezpośrednio z dużej torby, przy jednym nieostrożnym ruchu, wysypuje się górą z podajnika i rozsypuje po łazience.

Niektórzy producenci proszku dodają do niego specjalne wiaderko, aby zapobiec tym problemom. Niestety, wiaderka te są na ogół w krzykliwych kolorach, które rzadko pasują do klasycznej łazienki. Nie trzeba być też radykalnym zwolennikiem ruchu „No Logo”, żeby drażniła nas mało dyskretna etykieta z reklamą producenta proszku, w którą każde takie wiaderko jest obowiązkowo wyposażone. W końcu łazienka to miejsce relaksu, a nie darmowa powierzchnia reklamowa.  Rozwiązaniem problemu proszku bez konieczności estetycznych i funkcjonalnych kompromisów, jest specjalny pojemnik na proszek do prania.

 • Jego dyskretna, mleczno – niebieska kolorystyka idealnie komponuje się z większością łazienek.
 • Prostokątny kształt pozwala na łatwiejsze przechowywanie go w kącie łazienki lub w szafce (w przeciwieństwie do wiaderek okrągłych).
 • Posiada zatrzaskiwaną, szczelną pokrywę na zawiasach, dzięki czemu proszek jest chroniony przed wilgocią a jego dozowanie miarką staje się łatwe i przyjemne.
 • Uchwyt umożliwia bezproblemowe przenoszenie pudełka z zawartością, np. przeniesienie go ze schowka, postawienie go na pralce podczas dozowania proszku czy sprzątania łazienki.
 • Dół pojemnika jest półprzezroczysty, dzięki czemu nie trzeba go otwierać, żeby zobaczyć, ile proszku nam jeszcze zostało (ważne przy planowaniu listy zakupów).
 • Ma pojemność 5,5 litra i mieści się w nim ok 4 kg proszku, czyli standardowa duża torba.   

Zastosowanie tego pojemnika nie musi ograniczać się tylko do łazienki!

Znakomicie nadaje się także jako pojemnik na chrupki dla psa czy kota. Rozwiązuje problem przechowywania otwartych toreb, z których chrupki się wysypują i trudno jest oszacować, ile zawartości jeszcze w nich zostało. Może znaleźć też zastosowanie jako przenośny pojemnik na klocki czy drobne zabawki. Można w nim też przechowywać w szafce pod zlewem i przenosić w czasie używania: zestaw środków czyszczących, klipsy do wieszania prania, zapas zmywaczków i ściereczek kuchennych i wszelkie inne tego rodzaju akcesoria, których przechowywanie i łatwe wyjmowanie bywa problemem.  Cena; 10,69 zł   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (4)

 • avatar
  stefanbatory25 2012-06-26 09:40:13

  fajny, z pewnością znajdzie dużo zastosowań

 • rovert
  rovert 2009-04-18 23:21:20

  bardzo przydatne w garażu na różne drobiazgi

 • masper
  masper 2009-01-05 01:03:30

  Dobry bo prostokątny i zajmuje dużo mniej miejsca niż okrągłe wiaderka

 • rafikos
  rafikos 2008-12-16 02:31:14

  poręczny ten pojemniczek, chyba się skuszę, przyda się nie tylko do łazienki


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »