Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wiosenna Fiesta w Agorze

Agora Bytom świętuje nadejście wiosny! Rusza wielki konkurs, w którym nagrodą główną jest czerwony Ford Fiesta. Szczęśliwca, który odbierze kluczyki do nowego auta, poznamy 17 kwietnia. To kolejna szansa, aby z bytomskiej galerii wyjechać nowym Fordem.


Zasady zabawy są proste, a szansę na wygraną ma tak naprawdę każdy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł w jednym ze sklepów lub punktów usługowych zlokalizowanych w galerii Agora Bytom. Następnie należy wypełnić kupon, który otrzymany od sprzedawcy po zrobieniu zakupów, wrzucić do specjalnej urny, a później pojawić się w Agorze Bytom podczas Wielkiego Finału, 17 kwietnia. To wtedy zostanie wyłoniony zwycięzca, który - jeśli poprawnie odpowie na pytanie dotyczące Agory Bytom - odbierze kluczyki do czerwonego Forda Fiesta.

Kwietniowe losowanie Forda Fiesta wśród klientów galerii to już druga okazja na zdobycie samochodu. Kluczyki do Forda Ka, który był główną nagrodą poprzedniej edycji konkursu, w lutym odebrał 18-letni Mateusz z Bytomia. Jak sam mówił, Ford Ka w roli pierwszego samochodu powinien sprawdzić się znakomicie. Emocje były spore. Zabawa przyciągnęła do galerii prawdziwe tłumy. W Wielkim Finale uczestniczyło kilka tysięcy osób. - Zachęceni popularnością ostatniego konkursu postanowiliśmy kontynuować tę zabawę - opowiada Hanna Petters-Kaczmarska z Agory Bytom. - Zapraszamy wszystkich klientów, aby pomogli trochę szczęściu i dali sobie szansę wygrania tak atrakcyjnej nagrody - dodaje.

Czerwony Ford Fiesta już przyciąga spojrzenia klientów odwiedzających Agorę Bytom.
W holu głównym galerii pozostanie aż do dnia wielkiego finału, kiedy zyska nowego właściciela. Nieopodal w punkcie informacyjnym ustawiono urnę, do której należy wrzucać wypełnione kupony. Tam dostępny jest też regulamin konkursu.

Wielkie losowanie odbędzie się 17 kwietnia ok. godziny 16.15. Nagrodę przewidziano także dla sklepu lub punktu usługowego, z którego będzie pochodził szczęśliwy kupon. Organizatorzy już zapowiadają kolejne konkursy, w których poza kluczykami do nowego auta będzie można wygrać m.in. wycieczki zagraniczne.

Jak w 5 krokach świętować wiosenną Fiestę z Agorą Bytom?

Krok 1: Zrób zakupy za minimum 50zł.

Krok 2: W kasie poproś o kupon z pieczątką sklepu.

Krok 3: Poprawnie wypełniony kupon z paragonem fiskalnym złóż w punkcie informacyjnym Agory Bytom. Kupon zostanie wrzucony do urny w Twojej obecności.

Kok 4: Przyjdź do Agory Bytom 17 kwietnia ok. 16.15. na wielkie losowanie. Zabierz z sobą ostemplowany paragon (bilet) i dokument tożsamości.

Krok 5: Poprawnie odpowiedz na pytanie dotyczące Agory Bytom i odjedź Nowym Fordem Fiesta.

 

Dobre rady na początek:

  • W konkursie, poza sklepami, uczestniczą też punkty usługowe, kino Cinema City
    i Fantasy Park.
  • Aby wziąć udział w konkursie, należy być pełnoletnim.
  • Regulamin konkursu dostępny jest w punkcie informacyjnym Agory Bytom.
  • Informacji, o które może zapytać jury konkursu warto poszukać na stronie Agory Bytom i jej profilu na FaceBooku.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »