Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wiosenna odwilż cen w SPA

Wiosenna odwilż cen w SPA
Zobacz więcej zdjęć »
Długo utrzymująca się zimowa aura sprawia, że z coraz większym utęsknieniem wypatrujemy pierwszych oznak wiosny i ciepłych promieni słońca. W Hotelach SPA Dr Irena Eris sezon wiosenny już się rozpoczął od trzech atrakcyjnych promocji.

4 noce w cenie 2 (4=2)
Happy hours. Tylko we wtorek 1 marca (!) będzie można skorzystać z atrakcyjnego programu Cztery wiosenne dni z całodziennym wyżywieniem, w ramach którego 4 noce będą w cenie 2. Program umożliwia rezerwację pokoi na marzec w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz na marzec i kwiecień w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój tylko w systemie rezerwacji online na stronie www.DrIrenaErisSpa.com Tej daty – 1 marca - nie można przegapić!

Wiosenna odnowa w niższej cenie
Zbliżają się terminy rozpoczęcia nowych, tegorocznych programów pielęgnacyjnych i odchudzających w obu Hotelach SPA Dr Irena Eris. Najbliższy pięciodniowy Program pielęgnacyjny dla kobiet  rozpocznie się już 6 marca br.. Program Aktywne odchudzanie z dietą Montignac zaplanowane jest w terminie 13-23 marca. Ceny obydwu programów są objęte specjalnym 15% rabatem.

Dodatkowo z okazji Dnia Kobiet każda z Pań, uczestniczka wybranego programu, otrzyma zaproszenie do Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris na nowy masaż pleców i biustu 3D, dostępny tylko w Hotelach SPA Dr Irena Eris.

 Drugi pokój za pół ceny
W mazurskim Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie od tej chwili do 31 marca br. obowiązuje Wiosenna promocja - drugi pokój za 50%. Rezerwując więcej niż jeden pokój od niedzieli do piątku, koszt wynajmu drugiego pokoju wyniesie połowę ceny. Ilość dostępnych miejsc w rezerwacji online na stronie www.DrIrenaErisSpa.com/Wzgorza objętych promocją jest ograniczona.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »