Społeczeństwo » Społeczeństwo

Witaj szkoło – doładuj dziecku kartę miejską i telefon w autobusie!

Witaj szkoło – doładuj dziecku kartę miejską i telefon w autobusie!
Zobacz więcej zdjęć »
Codzienna droga do szkoły, na zajęcia dodatkowe lub weekendowe wyprawy to sytuacje, kiedy dziecku przyda się karta miejska. Jeśli dziecko korzysta z telefonu na kartę, warto mu również zakupić doładowanie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby uniknąć kolejek w stacjonarnych punktach sprzedaży, szybko i bezpiecznie doładuj swojemu dziecku kartę miejską i telefon pre-paid w biletomatach bezgotówkowych warszawskich autobusów.
Koniec sierpnia to dobry moment, aby zakupić dziecku kartę miejską oraz doładowanie telefonu. Obecnie w Warszawie można zamówić nową kartę miejską w punkcie obsługi pasażerów ZTM lub przez stronę internetową. W pierwszym przypadku kartę otrzymujemy na miejscu, całość trwa kilka minut, a w drugim – musimy na odbiór karty poczekać kilka dni. Jeśli nasze dziecko kartę już ma, a wraz z początkiem nowego roku szkolnego będzie musiało z niej korzystać, warto doładować ją w biletomatach bezgotówkowych, funkcjonujących w warszawskich autobusach. Dzięki temu unikniemy stania w kolejce i nie będziemy tracić czasu na szukanie punktu, gdzie kartę miejską można doładować w sposób tradycyjny.
„Doładowanie karty miejskiej jest wyjątkowo szybkie i łatwe” – mówi Grzegorz Lange reprezentujący firmy Mera Systemy i Mera Serwis, dostarczające biletomaty bezgotówkowe do warszawskich autobusów MZA. „Aby nie tracić czasu, proponuję doładować kartę podczas codziennej podróży autobusem, np. kiedy wracamy z pracy. Według naszych danych, ta nowoczesna i szybka forma doładowania staje się coraz bardziej popularna w stolicy” – dodaje Grzegorz Lange.
Doładowanie karty miejskiej
Cała operacja doładowania karty miejskiej w biletomacie bezgotówkowym w autobusie trwa tylko ok. 30-60 sekund. Należy przyłożyć kartę do biletomatu we wskazane miejsce, a następnie wybrać opcję doładowania karty miejskiej, okres doładowania (30 lub 90 dni) oraz zapłacić przy użyciu karty płatniczej. Płatności można dokonać kartą zbliżeniową – PayPass i payWave lub klasyczną stykową, z użyciem kodu PIN. Warto pamiętać, że jeśli kupujemy doładowanie 30-dniowe z 50% ulgą (które kosztuje 50 PLN) przy użyciu karty zbliżeniowej, nie musimy potwierdzać transakcji kodem PIN. Takie doładowanie zajmie dosłownie chwilę.
W biletomatach bezgotówkowych możemy również zakodować doładowanie karty miejskiej zakupione na stronie ztm.waw.pl. Pamiętajmy o konieczności aktywowania karty w kasowniku, na którym możemy również w każdym momencie sprawdzić datę ważności doładowania.
Doładowanie telefonu pre-paid
Ponieważ system pre-paid umożliwia łatwą kontrolę kosztów użytkowania telefonu komórkowego, jest on bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży. Teraz oprócz doładowania karty miejskiej, możemy łatwo kupić doładowanie telefonu dla naszych pociech jadąc autobusem. Biletomaty bezgotówkowe oferują doładowania największych operatorów sieci komórkowych w Polsce, a cała operacja zakupu trwa średnio poniżej minuty.
Biletomaty bezgotówkowe, w których można również zakupić doładowanie telefonu pre-paid, funkcjonują w 740 warszawskich autobusach MZA, oznaczonych specjalną naklejką przy drzwiach wejściowych „Biletomat – płatność kartą”. W najbliższej przyszłości sieć biletomatów bezgotówkowych zostanie zwiększona do 1200 sztuk.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.prochniak@globalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »