Dom » Ogrody

Wrzuć piankę na ruszt

Wrzuć piankę na ruszt
Zobacz więcej zdjęć »
Wracasz do domu po męczącym dniu w pracy. Od drzwi wita cię twój mężczyzna z zagadkową miną. Przygotował dla ciebie „niespodziankę” – grilla ze znajomymi. Tak, za około 40 minut ...Skąd my to znamy? Z uśmiechem wysyłasz go do sklepu, ty zaś wyjmujesz grilla z zeszłego sezonu i uśmiech znika...
Zapomnij o szmatce 

Nie łudź się, że w takiej sytuacji pomoże ci płyn do mycia naczyń i szmatka. Trzeba wysunąć cięższą artylerię. Usunięcie zabrudzeń z grilla i przypalonych naczyń jest wyjątkowo uciążliwe. Osadzający się na nich tłuszcz z potraw, resztki jedzenia, dym - to wszystko sprawia, że są to zabrudzenia oporne na środki czyszczące.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na tak ekstremalne sytuacje, firma Achtel przygotowała specjalną piankę do czyszczenia rusztów, grilli, kuchenek, opiekaczy, patelni i piekarników z serii Garden Line, która doskonale poradzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Pianka działa natychmiast, ale nie niszczy powierzchni czyszczonej. Wystarczy chłodny ruszt lub inne urządzenie, spryskać z odległości 2 cm, pozostawić piankę na 2 h i wytrzeć ściereczką. Jeśli nie masz czasu, to rozpyl piankę na ciepłą powierzchnię odczekaj 10 minut i przetrzyj szmatką. Uważaj tylko na odpowiednią temperaturę, by nie oparzyć się rozgrzanym elementem.

Uniwersalna pomoc w wygodnym opakowaniu

Pianka powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego grillowicza i każdej gospodyni domowej. Produkt można też zabrać ze sobą na wakacje lub na działkę do domku letniskowego. Praktyczne opakowanie i formuła pianki ułatwia aplikację produktu w każdych warunkach.

Cena:

Pianka do czyszczenia Garden Line (400 ml) - 13 zł

Dostępne w handlu detalicznym, jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

Zapraszamy na stronę internetową: www.achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »