Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

WSP TWP w Warszawie i Our Preschool razem

WSP TWP w Warszawie i Our Preschool razem
Zobacz więcej zdjęć »
Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie podpisała porozumienie o współpracy z siecią przedszkoli Our Preschool. W ramach porozumienia Uczelnia obejmie swoim patronatem placówki, które w zamian m.in. będą wspierać rozwój zawodowy studentów i absolwentów Uczelni.

Porozumienie pomiędzy Wyższą Szkołą Pedagogiczną TWP w Warszawie a Our Preschool zostało podpisane oficjalnie pod koniec września 2010r. w Warszawie. W ramach porozumienia obie placówki zobowiązały się do wzajemnego wsparcia szczególnie w zakresie kwestii dydaktycznych, oraz zapewnienia warunków rozwoju dla pracowników, studentów, absolwentów.

-Nawiązanie współpracy wzmacnia zarówno naszą Uczelni, jak również sieć przedszkoli Our Preschool- mówi Edyta Siuda, jedna z inicjatorek porozumienia, koordynatorka Projektu „Kreatywny Humanista” realizowanego przez WSP TWP w Warszawie- nasi studenci zyskują dzięki współpracy możliwość odbycia praktyk w sieci Our Preschool natomiast absolwenci- pierwszeństwo w przyjęciu do pracy. W zamian sieć Our Preschool zyskuje m.in. patronat Uczelni oraz pomoc metodyczną w ocenie i przygotowaniu programów nauczania.

Zarówno Uczelnia, jak i Our Preschool zobowiązały się również do wzajemnej promocji w ramach prowadzonych przez siebie działań.

-Bardzo cieszymy się z podjętej współpracy- mówi Kinga Kuźma- Gołdanowska, dyrektor i współwłaściciel przedszkoli Our Preschool - dzięki porozumieniu pracownicy naszej sieci zyskają łatwiejszy dostęp do szkoleń organizowanych przez WSP TWP w Warszawie. Współpraca jest również satysfakcjonująca dla mnie osobiście ponieważ jestem zarówno absolwentką jak i byłym oraz przyszłym współpracownikiem naukowo- dydaktycznym Uczelni i bardzo wysoko ją oceniam.

Porozumienie ws. współpracy zostało podpisane bezterminowo. Obie placówki planują z czasem jeszcze bardziej zacisnąć więzy współpracy. Współpraca została zainicjowana dzięki Projektowi „Kreatywny Humanista” realizowanego przez WSP TWP w Warszawie.

W rozmowy na temat współpracy zaangażowani byli również pracownicy Projektów „Przedsiębiorcza Uczelnia” oraz „Nowoczesny Wykładowca-Tutor i Coach”. Informacje na temat WSP TWP w Warszawie są dostępne na stronie www.wsptwp.eu. Informacje o sieci przedszkoli Our Preschool można znaleźć na stronie www.ourpreschool.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »