Gospodarka » Maszyny

Wspierają rozwój regionu

Wiarygodność, innowacyjność oraz duży wkład w rozwój regionu, to główne cechy firm, które zostały uhonorowane Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym. Właśnie wyłoniono laureatów XIII edycji tego wydarzenia. Jednym z nich jest Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (DCG) jest regionalnym certyfikatem wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawanym przedsiębiorcom i produktom przez Województwo Dolnośląskie. Jego celem jest wyróżnienie i uhonorowanie tych podmiotów gospodarczych, które stanowią wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności Dolnego Śląska. Misją tego przedsięwzięcia jest budowanie tożsamości regionalnej i wspieranie wzrostu gospodarczego poprzez promowanie przedsiębiorczości i tworzenie korzystnych warunków jej rozwoju.

Wśród laureatów obecnej edycji znalazło się trzydzieści firm.

- Myślę, że to wyróżnienie pozwoli nam na wzmocnienie wizerunku naszego przedsiębiorstwa – mówi Andrzej Rewak, prezes DFM ZANAM – LEMET. - Podkreśla bowiem nasz wkład w gospodarczy rozwój regionu i tworzenie miejscowego rynku pracy. Poza tym, od początku naszej działalności staramy się dbać nie tylko o sprawy naszego przedsiębiorstwa, ale również o dobro lokalnej społeczności. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że zostało to docenione.

Wręczenie Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych XIII edycji odbędzie w środę, 29 października 2008 r we wrocławskim Art. Hotelu.DFM ZANAM-LEGMET Sp. z o.o. jest polskim liderem w zakresie produkcji podziemnych maszyn górniczych dla kopalni niemetanowych. Obecnie plasuje się na piątym miejscu w świecie wśród producentów podziemnych maszyn górniczych. DFM ZANAM-LEGMET Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »