Technologie » Komputery

Wspieramy polskie farmy – Symulator Farmy 2016 już na rynku

Wspieramy polskie farmy – Symulator Farmy 2016 już na rynku
Zobacz więcej zdjęć »
Miłośnicy uprawy roli, entuzjaści agroturystyki, a także fani ciągników mogą wreszcie odetchnąć z ulgą – już 20 listopada w sprzedaży pojawił się Symulator Farmy 2016.

To najnowsza gra z bestsellerowej serii o tematyce rolnej, w której gracz może przejąć kontrolę nad swoją farmą bez wychodzenia z domu. Wcielając się w wirtualnego farmera, będzie można zadbać o uprawy i korzystać z bogatej floty maszyn rolniczych. Od umiejętności zarządzania farmą będzie zależeć powodzenie zbiorów oraz jej rozbudowa, co – jak pokazuje życie – jest prawdziwą sztuką.

Symulator Farmy 2016 to najbardziej rozbudowany i drobiazgowo odwzorowany symulator o tematyce rolnej, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wsi i pracy na roli. To także gwarantowana świetna rozrywka dla całej rodziny, która zawiera wiele walorów edukacyjnych.

Zarządzanie farmą nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Wirtualni rolnicy wraz z grą Symulator Farmy 2016 na dwóch ogromnych i zróżnicowanych mapach otrzymają ponad 80 różnych pól, na których będą mogli uprawiać nie tylko różne rodzaje zbóż, ale także popularne warzywa – buraki, ziemniaki czy zielonkę. Fanów polskich jabłek i sadownictwa ucieszy specjalny tryb uprawy owoców, przy której nie obejdzie się bez użycia specjalistycznych maszyn. Co więcej, twórcy gry przygotowali możliwość hodowli zwierząt.  Wśród inwentarza znajdują się krowy, kury, kaczki, konie, owce oraz kozy. Dzięki odwzorowaniu prawdziwej sztuki rolnej oraz uwzględnieniu różnych typów gleby, nawozu (istnieje możliwość uprawy ekologicznej) czy warunków pogodowych, zapewnienie jak największych zbiorów będzie zależeć od skutecznego zarządzania całą farmą.

 

Praca na nowoczesnej roli nie ogranicza się jedynie do użycia prostych narzędzi i siły własnych rąk. W Symulatorze Farmy 2016 gracze mogą więc dysponować ponad 170 oryginalnymi i szczegółowo odwzorowanymi maszynami rolniczymi, dzięki którym każdy e-rolnik będzie mógł się poczuć, jakby naprawdę siedział za kierownicą m.in. kultowych polskich ciągników.

Przy żniwach każda para rąk przyda się do pomocy. Dlatego dużą gratką dla fanów będzie tryb dla wielu graczy, dzięki któremu na swoje farmy można zaprosić znajomych i wspólnie z nimi zbierać plony własnej pracy. Gra nie zwiedzie także fanów moddowania, ponieważ dzięki możliwości wprowadzania własnych zmian wirtualni farmerzy mogą do swoim farm dodawać obiekty 3D, takie jak maszyny czy budynki.

Wraz z premierą gry, twórcy Symulatora Farmy 2016 chcą zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat ogromu pracy rolników i ich wpływu na rozwój polskiej gospodarki, dlatego premierę gry chcą wesprzeć kampanią #WspieramPolskąFarmę i zachęcić graczy do dzielenia się efektami pracy na swoich farmach w mediach społecznościowych.

- Nowa edycja Symulatora Farmy po raz kolejny dostarczy fanom popularnej serii wiele godzin świetnej rodzinnej rozrywki. Nowe możliwości oraz zaawansowana mechanika gry sprawiają, że Symulator jeszcze nigdy nie był tak bliski rzeczywistości. Jesteśmy przekonani, że gracze w każdym wieku docenią ten fakt i sięgną po nasz tytuł, aby po raz kolejny przenieść się na wieś, kiedy tylko mają na to ochotę i bez wychodzenia z domu. mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu Wydawnictwa Techland.

Gra na platformę PC w polskiej wersji językowej jest dostępna od 20 listopada w sugerowanej cenie 69,90 zł. Deweloperem gry jest rodzime studio PlayWay, a za wprowadzenie tytułu na rynek polski odpowiada Techland Wydawnictwo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »