Gospodarka » Żywność

Wstrząsająca nowość od Danio! Teraz można zapić Małego Głoda – łatwo i przyjemnie!

Wstrząsająca nowość od Danio! Teraz można zapić Małego Głoda – łatwo i przyjemnie!
Zobacz więcej zdjęć »
Danio Shake It to nowość w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu, które można mieć zawsze przy sobie. Pyszny i pożywny Danio Shake It jest dostępny w sprzedaży w dwóch smakach:

"Danio wychodząc poza tradycyjny format serków homogenizowanych i wprowadzając innowacyjny produkt – Danio Shake It, ma na celu poszerzenie portfolio tej ulubionej przez konsumentów marki o produkty on-the-go i pokazanie, że swoje ulubione Danio można zabrać ze sobą wszędzie.” – powiedziała Ewa Gayny, kierownik ds. relacji zewnętrznych i komunikacji w Danone.

Danio Shake It w wygodnym opakowaniu ze słomką, jest łatwą, pożywną i szybką przekąską w ciągu dnia - gotową do spożycia i zawsze pod ręką. Wystarczy wstrząsnąć opakowaniem, wbić słomkę i pozbyć się Małego Głoda, gdziekolwiek się jest.

Danio Shake It występuje w dwóch wariantach smakowych: waniliowym i truskawkowym.

Gramatura: 240 g, Cena rekomendowana: 3,49 zł 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »