Gospodarka » Narzędzia
Wszechstronna polerka Skil Masters
Zobacz więcej zdjęć » |
Urządzenie znajdzie zastosowanie w zakładach rzemieślniczych oraz samochodowych, jak również przy różnego typu pracach wykończeniowych. Produkt rozwija ofertę narzędzi Skil Masters skierowanych do profesjonalnych użytkowników.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Aby spełnić wymagania bardziej wymagających użytkowników, polerka 9550 została wyposażona w silnik o mocy 1300 W i posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Ogromną zaletą jest możliwość stosowania popularnych typów i rozmiarów pokryw polerskich. Dwa talerze polerskie do pokryw o średnicach 125 i 180 mm są załączone w wyposażeniu standardowym urządzenia, podobnie jak dwie wełniane pokrywy polerskie. Można je wymienić w ciągu paru chwil dzięki funkcji blokady wrzeciona.
Bezpieczna obsługa i maksymalna kontrola
Komfortową i bezpieczną obsługę zapewnia smukła konstrukcja narzędzia z ergonomicznie ukształtowaną rękojeścią. Dodatkowa, boczna rękojeść zamknięta (w kształcie litery D) gwarantuje maksymalną kontrolę w każdej pozycji pracy z możliwością precyzyjnej zmiany kąta przyłożenia narzędzia do polerowanej powierzchni oraz regulacji siły nacisku. Urządzenie jest dostarczane także z dodatkową rękojeścią prostą, która w połączeniu z pokrywami o średnicy 125 mm sprawia, że narzędzie jest jeszcze bardziej kompaktowe i umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Gumowy przewód zasilający o długości 4 m zapewnia odpowiednią swobodę i zasięg pracy, np. podczas polerowania dużych obiektów, jak np. karoseria samochodu.
Regulacja prędkości obrotowej i łatwy w obsłudze włącznik
Aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze panowanie nad urządzeniem oraz zwiększyć zakres stosowania narzędzia, model 9950 posiada pokrętło do regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie: od zera do 3000 obr./min. Duży, łatwy w obsłudze włącznik jest wyposażony w blokadę do pracy ciągłej.
Wytrzymała konstrukcja doskonale znosi trudne warunki pracy
Pragmatyczni profesjonaliści potrzebują narzędzi o solidnej konstrukcji, która sprosta trudnym warunkom pracy. Model 9950 został zaprojektowany w taki sposób, aby całkowicie spełnić te wymagania. Elementy konstrukcji wewnętrznej, przekładnie oraz przednia część obudowy są wykonane z metalu. Łożyska kulkowe mechanizmu napędowego są zabezpieczone przed pyłem, co zapewnia urządzeniu długą żywotność.
Solidna, płócienna torba narzędziowa w wyposażeniu
Podobnie jak większość elektronarzędzi linii Skil Masters, także polerka 9950, jest wyposażona standardowo w solidną, płócienną torbę narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.
Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2010):
- polerka Skil Masters 9950 - 699 zł Grupa Bosch jest wiodącym w świecie przedsiębiorstwem technologiczno-usługowym. Poszczególne działy przedsiębiorstwa: Technika motoryzacyjna, Technika przemysłowa oraz Dobra użytkowe i techniczne wyposażenie budynków, w których zatrudnionych jest ok. 270 tys. pracowników, odnotowały w 2009 roku obrót w wysokości ok. 38 mld euro. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 300 spółek zależnych i regionalnych w ponad 60 krajach świata. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie. Światowa organizacja, na którą składają się ośrodki badawczo-rozwojowe, fabryki oraz sieć dystrybutorów jest filarem rozwoju przedsiębiorstwa. Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3,5 mld euro na badania i rozwój oraz zgłasza do patentu ponad 3000 innowacji. Produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia ludzi, oferując im innowacyjne i praktyczne rozwiązania.
Przedsiębiorstwo, które początkowo nosiło nazwę „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki", zostało założone w 1886 roku, w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861 - 1942). Społeczno-prawna struktura spółki Robert Bosch GmbH zapewnia Grupie Bosch niezależność i samodzielność. Umożliwia to przedsiębiorstwu tworzyć dalekosiężne plany oraz inwestować w ważne dla przyszłości firmy projekty. 92 proc. udziałów w spółce Robert Bosch GmbH należy do Fundacji Robert Bosch Stiftung GmbH. Prawem głosu dysponuje większościowo instytucja powiernicza Bosch Industrietreuhand KG, która pełni funkcje rynkowe udziałowca. Pozostałe udziały w spółce znajdują się w rękach rodziny i spadkobierców Roberta Boscha oraz spółki Robert Bosch GmbH.
Działalność Grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, Rotozip, CST/berger oraz urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50 proc.).
Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl
Nadesłał:
ap
|
Komentarze (0)