Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wszyscy gramy do jednej bramki

Wszyscy gramy do jednej bramki
Zobacz więcej zdjęć »
Za każdą potrawą, dostępną w kawiarniach Green Caffè Nero, stoją prawdziwi ludzie ze swoimi pomysłami, historiami i emocjami.

Są to zarówno pracownicy Muffia Bakery, która jest kuchnią Green Caffè Nero, ale także bariści, którzy codziennie, na bieżąco przygotowują w każdej kawiarni tysiące bagietek.

W manufakturze Green Caffè Nero pracuje 50-osobowy zespół. W rodzinnej atmosferze receptury tworzą się same – niepotrzebne są książki kucharskie, chociaż Wojtek lubi czasami sięgać po te stare sprawdzone przez jego babcie i ciocie przepisy. Dawniej kuchnia opierała się na zasadzie „czystej etykiety”, w którą wierzy i stosuje ją w kuchni Green Caffè Nero. Tam produkty wytwarzane są na bazie naturalnych składników, pozyskiwanych od starannie wybranych dostawców. Bez polepszaczy smaku czy konserwantów, bez chemii. Po prostu smacznie, zdrowo, naturalnie i regionalnie.

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 90202 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )