Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Wszyscy kochamy prezenty.

Wszyscy kochamy prezenty.
Zobacz więcej zdjęć »
Kto z nas nie kocha prezentów czy to dawać czy też je otrzymywać. Ten dreszczyk emocji i pytanie: „Co jest w środku?” lub uśmiech na twarzy osoby, która otrzymała od nas podarunek. Coraz trudniej wybrać coś naprawdę wyjątkowego z całej rynkowej oferty.

Coraz trudniej też zaskoczyć czymś obdarowaną osobę. Przed nami Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy i magiczny czas i o takich prezentach dla najbliższych też myślimy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zwyczaj obdarowywania się prezentami związany był dawniej z samym Bożym Narodzeniem lub Nowym Rokiem. Jak podają źródła XVI-wieczne, upominki te nazywano “kolędą” lub “nowym latem”. Tradycja dawania prezentów w Wigilię sięga wieku XVIII. Na wsiach polskich była rzadko praktykowana i podobnie jak w następnym stuleciu prezenty otrzymywały głównie dzieci. Były to zwykle słodycze i drobiazgi od Świętego Mikołaja, w Wielkopolsce zwanego Gwiazdorem. Brodaty, siwowłosy starszy pan w czerwonym płaszczu i wysokiej czapce, zjawiający się w wigilijny wieczór z workiem prezentów.

Firma Wonderbox stawia czoła i wychodzi naprzeciw problemom oraz nietuzinkowym pomysłom na świąteczne prezenty proponując pierwsze, tak oryginalne na polskim rynku rozwiązanie – pudełko prezentowe Wonderbox. W pudełkach prezentowych Wonderbox propozycji jest tak wiele, że każda kobieta czy mężczyzna znajdą coś idealnie dla siebie.

Nadchodzą chłodne zimowe wieczory, więc każda kobieta na pewno marzy o relaksie i odprężeniu w ciepłym zaciszu salonu czy ośrodka SPA. W pudełku prezentowym Wonderbox Uroda z pośród wielu zabiegów relaksacyjno-upiększających kobiety znajdą właśnie coś idealnie na ten ponury czas - masaż gorącymi kamieniami. Jeśli natomiast któraś z pań chciałyby wcielić się i poczuć przez chwilę jak prawdziwa gwiazda, Wonderbox Uroda proponuje też pakiet: stylizacja + sesja fotograficzna.

-„Każda kobieta będąc dzieckiem marzyła o tym, aby choć przez chwilę być księżniczką, gwiazdą czy też modelką. Teraz ofiarowując Wonderbox – Uroda możemy spełnić to marzenie” - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

Firma Wonderbox pamięta też o panach i posiada w swojej ofercie pudełka prezentowe pełne emocji, ekstremalnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć – Wonderbox Adrenalina. Ktokolwiek otrzyma taki podarunek wraz z nim otrzyma pudełko gwarantujące wspaniałą zabawę z dreszczykiem emocji.

-„Wonderbox Adrenalina pozwoli mężczyznom przenieść się w świat swoich dziecięcych marzeń i przeżyć coś naprawdę niepowtarzalnego. Wszyscy będąc małymi chłopcami na pewno marzyli, aby być policjantem, strażakiem lub pilotem. A przecież marzenia są po to, aby je realizować. W Wonderbox Adrenalina wśród wielu oferowanych atrakcji znajduje się właśnie nauka pilotażu samolotów” – dodaje Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

A jak działa Wonderbox? Wystarczy kupić pudełko prezentowe URODA lub ADRENALINA i podarować go wybranej osobie. W pudełku prezentowym znajduje się katalog z którego obdarowana osoba wybierze atrakcję, która najbardziej ją interesuje oraz miejsce jej realizacji, samodzielnie zarezerwuje najdogodniejszy dla siebie termin, a rozliczenie następuje na miejscu w dniu realizacji prezentu właśnie za pomocą bonu podarunkowego, który znajduje się we wnętrzu Wonderbox’a.

Jeśli podarujemy pudełko prezentowe Wonderbox, to wraz z nim ofiarujemy pudełko pełne niezapomnianych emocji oraz wolności, ukrytych w jego wnętrzu.

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast znajdziemy na www.wonderbox.com.pl . Zgodnie z potrzebami naszych Klientów, przy zamówieniach powyżej … szt. pudełka Wonderbox mogą zostać spersonalizowane i opatrzone logo klienta.

Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox  (www.wonderbox.fr) Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja,  Uroda, i Multibox.

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!
"Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"

Szczegółowe informacje na: www.wonderbox.com.pl

Kontakt w sprawie PR:

Agnieszka Sadzikowska: a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Małgorzata Stankiewicz: m.stankiewicz@asmediadesign.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.stankiewicz@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »