Kultura, sztuka » Kultura

Wszystko jest iluminacją! Wernisaż Natalii Pastuszenko

Wszystko jest iluminacją! Wernisaż Natalii Pastuszenko
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 08 listopada 2013 o godzinie 19:00 w Galerii DNA rozpoczyna się wernisaż, gdzie będzie można spotkać osobiście, a także podziwiać prace ukraińskiej artystki Natalii Pastuszenko.

 Jej prace sprzedają się świetnie oraz cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności. Ogrom barw na niewielkiej przestrzeni płótna, w połączeniu z precyzją wykonania detalu roztacza niesamowitą radość po całej przestrzeni miejsca w którym się znajduje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Niczym Chagall odważnie używa koloru i zestawia ze sobą kontrastujące barwy. W jej twórczości wielu widzi wpływy ludowe. Nie da się temu zaprzeczyć. Natalia nie wypiera się swoich korzeni, wręcz przeciwnie, pełnymi garściami czerpie z dorobku wcześniejszych pokoleń. Na bazie tej spuścizny kulturowej tworzy niesamowite prace, dodając osobistą wrażliwość. Jej obrazy to baśniowy ogród marzeń i pełna iluminacja obrazów.


Prace Natalii, choć niewielkie niosą ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Każdy kto chciałby się na własnej skórze przekonać jak te prace oddziałują na widza powinien zjawić się na piątkowym wernisażu. Będzie to okazja nie tylko, do sprawdzenia czy i jak twórczość ukraińskiego „Chagalla w spódnicy” wpływa na nas, ale również jedynie tego wieczoru będzie możliwość do poznania i wymienia choć kilku słów z samą artystką! Być może to właśnie Państwu zdradzi to co przed nami tak pilnie skrywa, a mianowicie informacje o tym w jaki sposób powstają tak fascynujące prace.

Wszystkich fanów prac Natalii Pastuszenko, jak również tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji zmierzyć się z jej malarstwem serdecznie zapraszamy!8 listopada 2013 – piątek

godzina 19:00


Galeria DNA

budynek Sky Tower (I piętro)

Wrocław

tel. 71 797 80 78

www.dnagallery.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DNA Gallery
http://dnagallery.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »