Dom » Budownictwo

www.pf.pl i www.budownictwo.pl partnerami Internetowych Targów Maszyn Budowlanych

Już po raz trzeci serwis Tabor24.pl zaprasza na Internetowe Targi Maszyn Budowlanych. Od 29 listopada do 5 grudnia odwiedzając stronę www.targibudowlane.tabor24.pl będzie można zapoznać się z najbardziej interesującymi ofertami z branży maszyn budowlanych.

Serwis Tabor24.pl kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie  pragną przejrzeć oferty firm z branży maszyn budowlanych z całego kraju. Dodatkowo mogą oni zapoznać się  z trendami i nowościami w branży.

Organizatorzy zaprosili do współpracy ponad trzydziestu wystawców, których oferty publikowane są w następujących działach:   

• Plac Budowy

• Pozyskiwanie i przetwarzanie surowców

• Transport materiałów budowlanych i ich opakowanie

• Konserwacja i utrzymanie dróg

• Części i osprzęt

• Usługi

• Bezpieczeństwo i higiena pracy 

Poprzednie edycje targów odniosły duży sukces. Tysiące internautów odwiedziło witrynę wirtualnych targów, zapoznając się z ofertą wystawców. Pokazuje to, że Internetowe Targi Maszyn Budowlanych przyjęły się na polskim rynku i spełniają wymagania współczesnych konsumentów. Sponsorem głównym targów jest Huta Stalowa Wola.  

Oprócz www.pf.pl i www.budownictwo.pl Patronat medialny nad III edycją Internetowych Targów Maszyn Budowlanych objęli: Bank Maszyn, Bud24.info, Budinfo.pl, Budnet.pl, Budowlany.pl, Budownictwo.org, Builder, Dachy.org, Edroga.pl, Eurobudowa.pl, Forum Budowlane, Mury.pl, Okna.pl, Przegląd budowlany, Toreuse.pl, Autobit, Autobiznes, Autotrader.pl, Biznes Truck, Komunikaty.pl, Ładny Dom, Tabor24.pl Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia targów. www.targibudowlane.tabor24.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IwonaDG

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »