Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wyczaruj własne zapachy z Manufakturą Zapachów Pachnącej Szafy

Wyczaruj własne zapachy z Manufakturą Zapachów Pachnącej Szafy
Zobacz więcej zdjęć »
Słoneczne truskawki, babciny uścisk, przyjacielskie espresso, miłosna kolacja. Stopklatki zapachu tworzą aromat Twojego życia. Pachnące wspomnienia są niezmywalne, tak jak Twoja chęć bycia wyjątkową osobą. Zainspiruj się wonią i pozwól się jej roztoczyć.

MANUFAKTURA ZAPACHU to magiczny zestaw, dzięki  któremu staniesz się twórcą woni, niemalże perfumiarzem.

Zawód kreatora zapachów jest niezwykle prestiżową profesją.  Profesjonalistów w tym fachu jest niewielu. Na całym świecie szacuje się ich liczbę na około 250! W Polsce jedynie 5 osób może poszczycić się mianem fachowca w dziedzinie woni. Idealny węch, niezawodna pamięć  zapachowa oraz twórczy umysł to podstawowe cechy, bez których perfumiarz nie może się obejść. Choć stają się udziałem garstki osób, my wierzymy, że i w Tobie drzemie zmysł zapachowego wizjonera. Otwórz magiczne pudełko. Zatrzymaliśmy w nim 9 intensywnych aromatów, ultra czułe bibułki oraz niezbędne narzędzia.  

Dzięki profesjonalnym sprzętom utworzysz niezliczoną ilość zapachów. Każdy z nich będzie unikatowy, i to jest właśnie najwspanialsze w zabawie, do której Cię zapraszamy  – nie ma dwóch takich samych aromatów. Przed Tobą niekończąca się przygoda. Aby Twoja zapachowa twórczość mogła w pełni się rozwinąć powinnaś wiedzieć czym jest piramida zapachu. Nuta głowy trwająca zwykle kilka minut jest wonnym preludium. Po silnym wrażeniu nadejdzie chwila zapachowego wyciszenia. To właśnie nuta serca. Jeżeli współgra z Twoim gustem, zapach jest odpowiedni dla Ciebie. Ostatnią chwilą perfum jest nuta bazy. To podwaliny aromatu. Na jej gruncie inne składniki mogą ukazać swoje piękno. 

Chcemy, abyś wykorzystała wiedzę perfumiarzy do zrealizowania swoich zapachowych marzeń. Każdy Twój pomysł będzie oryginalny – niczym wonne linie papilarne. I tak jak one, Twoje kompozycje zapachowe odcisną ślad. Zostań kreatorem woni i pozostań na zawsze niepowtarzalnym!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.grabowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »