Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wymarzony kształt ust dzięki innowacyjnej terapii

Usta to jeden z ważniejszych kobiecych atrybutów, chętnie eksponowany i uwydatniany. Jednak nie każda z pań jest zadowolona z ich kształtu lub rozmiaru. Aby odpowiednio je wymodelować i nadać wymarzony kształt warto sięgnąć po bezpieczne zabiegi wypełniania ust.

Od starożytności kobiety barwiły usta, aby podkreślić swój kobiecy urok i zmysłowość. Do dzisiaj, za pomocą kolorowych kosmetyków uwydatniają ich kształt i kontur. Panie, które marzą o długotrwałym powiększeniu lub podkreśleniu ust coraz częściej decydują się na zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy. Specjaliści z krakowskiej Kliniki VESUNA rekomendują wykonanie tego typu zabiegów z wykorzystaniem preparatów JUVÉDERM® ULTRA SMILE™ oraz JUVEDERM® VOLBELLA. Dzięki zastosowaniu powyższych preparatów można wygładzić, delikatnie wypełnić, powiększyć i wymodelować usta. 

- Poprzez dobranie i wprowadzenie odpowiedniego rodzaju wypełniacza - ULTRA SMILE™ lub VOLBELLA - można w natychmiastowy sposób uzyskać wymarzony i idealny uśmiech - mówi dr Ewelina Styczyńska-Kowalska z Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA w Krakowie. Głównym składnikiem preparatów JUVÉDERM® jest kwas hialuronowy, który w naturalny sposób uwydatnia usta, mocno je nawilża i sprawia, że ich objętość długo się utrzymuje. Dodatkowo pomaga wypełnić drobne zmarszczki wokół ust, dzięki czemu skóra w tych okolicach wygląda na młodszą i staje się gładsza - dodaje. 

Dzięki uzupełnieniu formuły preparatów o substancje miejscowo znieczulające, zabieg jest bardzo mało odczuwalny dla Pacjenta. Procedura zabiegowa trwa zaledwie 15-20 minut, a efekt utrzymuje się przez około 12 miesięcy. Rezultat zależy głównie od miejsca poddanego zabiegowi, ilości użytego preparatu, kondycji skóry i pielęgnacji po zabiegu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Klinika VESUNA
http://www.vesuna.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »