Firma » Reklama

Wymieniaj opakowania na nagrody

Wymieniaj opakowania na nagrody
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci saloników Kolportera mogą wziąć udział w programie konsumenckim marki Kinder. Do wygrania 40000 nagród.

Paletki z trzema piłeczkami sygnowane logo Kinder – to nagrody, które czekają w wybranych salonikach Kolportera. Aby je odebrać wystarczy kupować promocyjne produkty chłodzone, takie jak: Kinder Mleczna Kanapka, Kinder Maxi King, Kinder Chocofresh lub jeden ze smaków Kinder Pingui (choco, cocco lub cherry) i zbierać ich opakowania. 15 opakowań można wymienić na zestaw paletek.

Paletki posiadają lekką drewnianą konstrukcję i miękką, dopasowaną do dłoni rączkę. Na każdej z nich znajdują się wakacyjne motywy. Do paletek dołączone są trzy różnokolorowe piłeczki pływające na wodzie. Zestaw jest idealny do wspólnej zabawy w wodzie, na plaży, w parku, na boisku i na podwórku.

Akcja trwa do 11 lipca br. lub do wyczerpania puli nagród.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »