Dom » Wnętrza

Wypoczynek stress free

Wypoczynek stress free
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosenne przesilenie sprawia, że brakuje nam energii i nawet słoneczne poranki witamy przeciągłym ziewnięciem. Humoru nie poprawia też fakt, że do letniego urlopu pozostało jeszcze kilka miesięcy.

W tej sytuacji szczególnego znaczenia nabiera nocny wypoczynek, od jakości którego w dużej mierze zależy poziom naszego codziennego funkcjonowania. Z myślą o komforcie swoich klientów, firma Janpol stworzyła wyjątkowy pokrowiec na materac.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

STRESSFREE wykonany został ze specjalnej dzianiny odprowadzającej  z ciała nagromadzone ładunki elektryczne. Dzięki temu, nawet osoby szczególnie wrażliwe na kaprysy pogody zapadną w głęboki, regenerujący sen. W leniwy sobotni poranek można bez stresu zjeść śniadanie w łóżku. Ewentualne zabrudzenia nie stanowią problemu, gdyż pokrowiec nadaje się do prania nawet w 60 stopniach. 

STRESSFREE 

Producent: JANPOL 

Cena: od 285 zł 

Więcej informacji na www.janpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »