Firma » Finanse

Wyprawka dla ucznia: Kredyty gotówkowe w cenie

Wyprawka dla ucznia: Kredyty gotówkowe w cenie
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje kojarzą się wszystkim z długo oczekiwanym urlopem i wypoczynkiem. Gotówka, która przez cały rok była odkładana na ten cel, szybko wypłyneła z konta bankowego. Największe problemy finansowe zaczynają się jednak tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Dopiero wówczas większość rodziców zauważa, że mają zbyt mało wolnych środków finansowych by kupić podręczniki i przybory szkolne. Zaczyna się wzmożony okres pożyczkowy. Podręczniki szkolne są niestety drogie. Szkolna wyprawka dla jednego ucznia to wydatek rzędu 500 - 987 zł.

Rozpoczęcie roku szkolnego to początek zwiększonego zainteresowania szybkimi pożyczkami gotówkowymi. W komfortowej sytuacji są rodzice, którzy posiadają konto osobiste z limitem kredytowym, ponieważ wszelkie chwilowe braki pieniężne mogą pokrywać kredytem gotówkowym w koncie bez konieczności składania wniosków kredytowych i przedstawiania zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach z pracy. Nie muszą czekać na odpowiedź z banku, czy pożyczka gotówkowa została im przyznana. Spokojnie mogą dokonywać zakupów płacąc kartą płatniczą nawet w chwili, gdy na koncie osobistym od kilku dni nie ma już gotówki. Debet spłacą w ratach miesięcznych, które sami mogą ustalić lub zadłużenie na koncie zostanie pokryte z środków finansowych, które wpłyną na konto.

Gorzej mają Ci, którzy muszą skorzystać z kredytu lub pożyczki gotówkowej. Dobrze jest, jeżeli na zakupy szkolne związane z rozpoczęciem roku szkolnego zabraknie niewiele pieniędzy. Można wówczas skorzystać o propozycji Providenta, oferującego bardzo szybką pożyczkę gotówkową bez wymaganych zaświadczeń.

Wyprawka dla ucznia to duży wydatek, zwłaszcza dla tych rodziców, którzy muszą sfinansować zakup kompletu podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych, dla kilku dzieci. Im bardziej opłacają się pożyczki gotówkowe na dłuższy termin z niskim oprocentowaniem. Dokonując wyboru pożyczki bankowej, warto zwrócić uwagę na wysokość pobieranej prowizji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »