Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wyraź siebie z eGadki.pl

Wyraź siebie z eGadki.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Forum eGadki.pl powstało z myślą o tych, którzy lubią mieć własne zdanie i jednocześnie dzielić się nim z innymi. Dzięki serwisowi nie tylko można komentować zamieszczane artykuły, ale także poruszać całkiem nowe wątki praktycznie na każdy temat!

eGadki.pl nie jest zwykłym forum wielotematycznym. Wyróżnia się spośród innych tym, że użytkownik rozpoczynając nowy wątek sam decyduje o tym, czy chce zostać jego administratorem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

- Przejęcie funkcji administratora wiąże się z konkretnymi uprawnieniami. Osoba taka może edytować i kasować wszystkie wypowiedzi z danego wątku - mówi Sławomir Połomski, administrator serwisu. - Czyli to taki "zamiennik" dla osób, które chciałyby mieć własne miejsce do rozmów, ale nie potrafią lub nie mają czasu zakładać forum dyskusyjnego - dodaje.

eGadki.pl dostarcza także system komentarzy do pozostałych serwisów wchodzących w skład systemu. Oznacza to, że opinie dodawane pod artykułami zamieszczonymi w centrum prasowym CentrumPR.pl, wpisami katalogowymi w Kafito.pl oraz zdjęciami w centrum rozrywkowym Ejoo.pl automatycznie pojawiają się na forum eGadki.pl. - Działa to w obie strony, czyli opinie dodawane na eGadki.pl widoczne są pod komentowanymi materiałami w poszczególnych serwisach - tłumaczy Sławomir Połomski.

Kolejną nowością jest możliwość śledzenia wątku. W przypadku pojawienia się nowej opinii w śledzonym wątku, system wysyła powiadomienie o tym fakcie na adres mailowy użytkownika. To dokonała opcja dla osób, które nie mają czasu, bądź możliwości częstego odwiedzania forum, a interesują ich wypowiedzi innych osób.

- Niektórzy wypowiadają się na forach dyskusyjnych tylko po to, żeby wstawić tam odnośniki do swoich stron i w ten sposób je promować. U nas w treści wypowiedzi nie ma takiej możliwości, choć pod każdą opinią użytkownicy mają do dyspozycji stopkę, w której mogą wstawić dowolne trzy linki do swoich stron www - mówi Sławomir Połomski.

Zachęcamy do odwiedzenia forum wielotematycznego na stronie www.egadki.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »