Dom » Wnętrza

Wyróżnienie dla kolekcji Desert Storm marki Opoczno w konkursie Dobry Design 2014

Wyróżnienie dla kolekcji Desert Storm marki Opoczno  w konkursie Dobry Design 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja Desert Storm marki Opoczno uzyskała wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2014, organizowanym przez magazyn wnętrzarski „Dobrze Mieszkaj”.

Magazyn „Dobrze Mieszkaj” już po raz trzeci przyznał nagrody  i wyróżnienia w prestiżowym konkursie Dobry Design.   Jury, w skład którego weszło aż 120 architektów  i projektantów wnętrz, wyróżniło kolekcję płytek ceramicznych Desert Storm marki  Opoczno w podkategorii: płytki.

Kolekcja Desert Storm marki Opoczno zachwyca klasycznym wzorem naturalnego kamienia w nowoczesnej popielato-grafitowej kolorystyce.  Dostępne w dwóch  kolorach dekoracje zostały przyozdobione subtelnym wzorem
z motywami kwiatowymi. Całość kolekcji uzupełniają szklane listwy w nasyconych kolorach ciemnego fioletu i czerwieni. Kolekcja Desert Storm została zaprojektowana z myślą o  łazienkach, ale znakomicie sprawdzi się również w przestrzeniach kuchennych.

Podczas trzeciej edycji konkursu w 11 kategoriach nagrodzono łącznie 53 produkty, przyznając im tym samym tytuły i wyróżnienia Dobry Design 2014. Celem przyświecającym organizatorom było wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grzes33

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »