Firma » Biznes

Wyróżnione porozumienie

Wyróżnione porozumienie
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego miesiąca Gazeta Ubezpieczeniowa oraz jej wersja elektroniczna przyznają wyróżnienia wydarzeniom z rynku ubezpieczeniowego w jednej z czterech kategorii.

W najnowszym wydaniu tego ubezpieczeniowego periodyku podpisanie porozumienia na rzecz zwiększenia świadomości ubezpieczeniowej Polaków i przekonania ich do zasadności korzystania z ubezpieczeń Ochrony Prawnej zawarte pomiędzy Naczelną Radą Adwokacką a Concordia Ubezpieczenia uznano za Temat Miesiąca Października. 
W uzasadnieniu tej decyzji „GU” przypomniała, że w swoich publikacjach wielokrotnie podkreślała, iż powszechna edukacja ubezpieczeniowa jest jednym z niezbędnych warunków rozwoju rynku, dlatego też stara się promować wszelkie przedsięwzięcia na jej rzecz, uznając podpisanie porozumienia za tego typu działanie. 
Concordia Ubezpieczenia i NRA podpisały porozumienie 19 października br. w Warszawie, które ma na celu popularyzację ubezpieczeń Ochrony Prawnej prowadzące w konsekwencji do rozszerzenia dostępu do pomocy prawnej. Edukacyjna działalność obu stron ma także uświadomić Polakom, że płacąc stosunkowo niewielką sumę składek ubezpieczeniowych będzie można uzyskać profesjonalną pomoc prawną. Ubezpieczony ma gwarancję, że w razie potrzeby jego interesy będą reprezentowane przez specjalizujących się w danej sprawie adwokatów. 
Zawarte porozumienie jest kontynuacją projektu, który rozpoczął się wiosną tego roku. W maju, wspólnie z Rzecznikiem Praw Ubezpieczonych, NRA, Concordia zorganizowały konferencję na temat ubezpieczeń Ochrony Prawnej.
- W chwili obecnej widzimy wyraźny wzrost zainteresowania ubezpieczeniami Ochrony Prawnej, zarówno ze strony naszych Klientów jak i mediów. Po podpisaniu umowy z Naczelną Radą Adwokacką do naszych oddziałów i agentów spływa bardzo dużo zapytań dotyczących tego produktu – mówi Joanna Namerła, specjalista ds. Ubezpieczeń Ochrony Prawnej. - Szacujemy, że w najbliższym czasie wpłynie to na wzrost sprzedaży oraz jednocześnie wzrost ilości szkód z ubezpieczeń Ochrony Prawnej – dodaje Joanna Namerła.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Concordia
http://grupaconcordia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »