Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wystartował Wyścig by Tomasz Marczyński

Wystartował Wyścig by Tomasz Marczyński
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatni weekend czerwca w Skawinie wystartowała tegoroczna, siódma już edycja Wyścigu by Tomasz Marczyński.

W tym roku organizatorzy przygotowali aż pięć imprez - w Skawinie, Piwnicznej - Zdrój, Kuźni Raciborskiej, Wieliczce i tradycyjnie finał w Niepołomicach. Od pierwszej edycji głównym sponsorem tego cieszącego się coraz większą popularnością wydarzenia jest firma Soudal - światowy lider na rynku materiałów chemii budowlanej i sponsor tytularny profesjonalnej grupy kolarskiej Soudal Quick-Step.

Po pełnych sportowych emocji i dobrej zabawy edycji Wyścigu by Tomasz Marczyński 2024 w Skawinie, impreza zagości już 13 lipca w Piwnicznej - Zdrój, 24 sierpnia w Kuźni Raciborskiej, 20 września w Wieliczce, a następnego dnia w Niepołomicach. Będzie to tegoroczny finał jedynej w swoim rodzaju kolarskiej przygody, która już od 7 lat dostarcza niezapomnianych wrażeń amatorom dwóch kółek. Wyścig jest organizowany przez Tomasza Marczyńskiego, jednego z najbardziej popularnych i utytułowanych kolarzy w Polsce, wielokrotnego mistrza Polski - w wyścigu ze startu wspólnego (2007, 2011, 2015) i jeździe indywidualnej na czas (2011), który w barwach Lotto Soudal wywalczył zwycięstwo dwóch etapów wyścigu Vuelta a España. W tym roku impreza została objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji na temat Wyścigu by Tomasz Marczyński 2024 oraz warunków uczestnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy: https://wyscig.cc/

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Od pierwszej edycji w 2018 roku głównym sponsorem Wyścigu jest firma Soudal, która od lat aktywnie promuje i wspiera rozwój kolarstwa zarówno zawodowego, jak i amatorskiego. To także sponsor tytularny utytułowanej drużyny kolarskiej Soudal Quick-Step, a także oficjalny partner Tour de Pologne - największego szosowego wyścigu kolarskiego w naszym kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »