Kultura, sztuka » Kultura

Wystawa Cztery Pory Roku

Wystawa Cztery Pory Roku
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Ericsson z nową ekspozycją. "Cztery Pory Roku" to nowa wystawa, na której prezentowane są prace stypendystek Galerii Ericsson: Aleksandry Czerniawskiej i Anny Lasoty.

Galeria Ericsson po raz piętnasty umożliwia miłośnikom sztuki nowoczesnej zapoznanie się z pracami młodych artystów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Galeria Ericsson zainaugurowała nową ekspozycję 27 listopada 2008 roku. Już po raz piętnasty miłośnikom sztuki współczesnej udostępniona została kolekcja prac młodych artystów. Wystawa Cztery Pory Roku jest pokłosiem stypendium ufundowanego studentkom Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Autorki: Aleksandra Czerniawska i Anna Lasota pokazują w dobitny sposób wzajemne przeplatanie się sztuki i natury. Artystki pokazują analogie i przeciwieństwa w różny sposób, dlatego ich prace wskazują na inne aspekty zależności natury i sztuki, pozostawiając jednocześnie szerokie pole interpretacji widzom. Prace stypendystek zostały również umieszczone w kalendarzu firmowym na rok 2009. Kalendarz jest także swoistym katalogiem wystawy.

Galeria Ericsson od 1999 roku organizuje w swojej siedzibie wystawy prac studentów, absolwentów i profesorów z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Celem Galerii Ericsson jest propagowanie sztuki współczesnej i promocja artystów, za co w roku 2007 firma Ericsson została uhonorowana Medalem Stulecia przyznanym przez władze Akademii. Na zrealizowanych dotychczas czternastu wystawach swe prace wystawiło wielu, powszechnie dziś uznanych artystów.

Galeria Ericsson znajduje się w Alejach Jerozolimskich 92 w Warszawie. Czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-18.00, w weekendy na życzenie.

Ericsson jest wiodącym na świecie dostawcą usług i serwisów dla operatorów telekomunikacyjnych. Będąc liderem rynku technologii komórkowych 2G i 3G, dostarcza usługi komunikacyjne i zarządza sieciami, które służą ponad 195 milionom użytkowników. Portfolio firmy zawiera infrastrukturę sieci stałych i mobilnych, Internet szerokopasmowy oraz rozwiązania multimedialne dla operatorów, firm i deweloperów. Spółka Sony Ericsson zapewnia konsumentom spersonalizowane telefony komórkowe.

Ericsson realizuje wizję „komunikacji dla wszystkich" poprzez innowacje, technologie i zrównoważone rozwiązania biznesowe. Firma jest obecna w 185 krajach, w 2007 roku ponad 70.000 pracowników wygenerowało dochód wysokości 27,9 miliardów USD (189 miliardów SEK). Założona w 1876 roku z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji, firma Ericsson jest obecna na giełdach Sztokholmu i NASDAQ.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »