Kultura, sztuka » Kultura

Wystawa Młodych Artystów w NoVa Parku

Wystawa Młodych Artystów w NoVa Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Już od poniedziałku, 26 lutego, do 12 marca w pasażu NoVa Parku będzie można podziwiać unikalne dzieła stworzone przez młodych twórców.

We współpracy z Fundacją Nowy Rozdział galeria po raz kolejny zorganizuje Wystawę Młodych Artystów. Wydarzenie będzie poświęcone promocji dzieł nie odkrytych dotąd talentów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wstęp na wystawę będzie bezpłatny. W ramach ekspozycji organizowanej przez Fundację Nowy Rozdział klienci centrum będą mogli podziwiać różnorodne obrazy, tworzone za pomocą rozmaitych technik malarskich.

 

Wystawa Młodych Artystów w NoVa Parku będzie okazją do podziwiania unikatowych dzieł sztuki oraz szansą na wsparcie utalentowanych twórców. Dzięki promocji ich obrazów będą oni mogli rozwinąć skrzydła i dotrzeć do nowych odbiorców. Oglądanie ekspozycji będzie też rozwijającą rozrywką dla umysłu, a także świetnym pomysłem na spędzenie czasu z bliskimi.  Każdy obraz na wystawie będzie wyrazem indywidualnej ekspresji artysty i zastosowania różnych technik.

 

Dzięki poznaniu ukrytych dotąd przed światem talentów, które pokaże w NoVa Parku Fundacja Nowy Rozdział, będzie można zainspirować się też do własnej twórczości. Obrazy z pewnością pobudzą refleksję i pozwolą na chwilę zatrzymać się wśród codziennych obowiązków. Dlatego zdecydowanie warto poświęcić trochę wolnego czasu, by wybrać się w podróż do świata sztuki i poszerzyć swoje horyzonty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »