Technologie » Komputery

Xerox z tytułem Top 100 Global Technology Leader

Xerox zdobył tytuł Top 100 Global Tech Leader 2018 roku (wcześniej tytuł funkcjonował pod nazwą Top 100 Global Innovators). Firma została uhonorowana w ten sposób po raz szósty od 2011 roku, kiedy Thomson Reuters rozpoczął przyznawanie wyróżnienia.

- Firmy z zestawienia Top 100 pomagaja rozwiązywać problemy współczesnego świata za pomocą nowych technologii – twierdzi managing director, Thomson Reuters Technology Practice Group.  – To organizacje, które mają świetne pomysły i umieją wcielić je w życie.

 

Thomson Reuters wybrał wyróżnioną setkę na podstawie algorytmu badającego wynik finansowy, poziom przywództwa, zaufanie ze strony inwestorów, poziom zagrożenia i odporności na nie, postępowania w zgodzie z przepisami, poziom innowacji, zarządzania ludźmi, społecznej odpowiedzialności, wpływu na środowisko i reputacji.


- Innowacja, która jest przeprowadzana w zgodzie z 
wymaganiami środowiskowymi i społecznymi historycznie 
wpisuje się w DNA Xerox – mówi Steve Hoover, 
chief technology oficer, Xerox. – Obecnie obserwujemy, 
jak świat wokół nas dynamicznie się zmienia. Jesteśmy 
świadkami tego, jak wiele może dać nam współpraca 
fizycznej i cyfrowej rzeczywistości – dodaje. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »